Lin
Готель карпат, водолікування в карпатах, мінводи карпат

Відпочинок в Східниці

Східниця - це оздоровчий  курорт, лікувальні води якого не мають аналогів у Європі. Унікальний склад мікроелементів цих вод ефективно лікує хвороби серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту і нирок.
Наша головна перевага – досвідчений й кваліфікований персонал, який забезпечить Вам домашній затишок, власний бювет мінеральних вод Східниці на території готелю, спокійна й комфортна атмосфера.

СПА-Готель Cхідниці "Respect"

На сьогоднішній день СПА-Готель Cхідниці "Respect" має заслужений авторитет і масову популярність, причому як в нашій країні, так і за її межами. І ні для кого вже не є дивиною зустріти групу відпочиваючих, які збирають чорницю на схилах Петроса. Або англомовних туристів, що підкорюють карпатські серпантини гірськолижних трас. Пояснюється це тим, що курорт Східниця - це:

  • краса мальовничої природи далеко від галасливої цивілізації;
  • свіже повітря і оточення лісу;
  • ефективне лікування та профілактика різних недуг;
  • гарячі джерела, мінеральні води і лікувальні грязі;
  • захоплюючі екскурсії і знайомство з історією західної України.

Отже, вирушаючи до готелю на відпочинок в Східниці , ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте не тільки масу незабутніх вражень, а й висококваліфіковане санаторне лікування дітей і дорослих. Починаючи свою відпустку з поїздки в гори, ви напевно сподіваєтеся отримати не тільки самі вишукані враження від хребтів і широких гірських галявин, але також розраховуєте на якісний сервіс і комфортні умови проживання. Будь-який відпочиваючий напевно захоче заздалегідь прорахувати вартість свого майбутнього відпочинку, дізнатися весь асортимент послуг, що надається цим СПА-Готелем, а також ознайомитися з усіма особливостями курортно санаторного лікування в ньому. Сьогодні - це аж ніяк не проблема.

Вибравши для відпочинку в Східниці СПА-Готель в «Respect», ви отримаєте повний комплекс рекреаційних та оздоровчих послуг, а також залишитесь задоволені високоякісним обслуговуванням. Крім оздоровчих процедур, Вам буде представлена різноманітна культурна програма, вечори класичної та джазової музики. Якщо ви любитель прогулятися або піти в похід, то пішохідні екскурсії до мінеральних вод принесуть Вам задоволення та оздоровлення, адже саме тут зосереджені унікальні мінеральні води, визнані найкращими в Європейській частині світу.

На території  курорту Східниці працює СПА Центр, відвідавши який,  можна одночасно  відпочити та  відновити духовні і  фізичні сили організму завдяки відпочинку в Східниці. 

SPA-Центр в Карпатах, власна спортивна база - "Respect" найкращий вибір зі всіх Готелів.

Онлайн бронювання

є питання?

+38 (067) 440-57-55

Всі поля обов`язкові для заповнення

Respect - кращий SPA-готель

Respect - кращий SPA-готель