Забронювати

Відпочинок у Східниці 2022

Східниця – це бальнеологічний та кліматичний курорт, лікувальні мінеральні води якого є унікальними. 38 мінеральних джерел та 17 свердловин Східниці містять мікроелементи, які без таблеток лікують захворювання сечовидільної, серцево-судинної систем та шлунково-кишкового тракту, безліч супутніх захворювань, в тому числі психічних, дихальних шляхів та крові.

Бальнеологічний курорт Східниця користується популярністю, як в Україні, так і за кордоном. А східницькі лікувальні мінеральні води  є в переліку найефективніших бальнеологічних засобів.

Завдячуючи своєму розташуванню серед живописних гір і мальовничих карпатських ландшафтів, серед кришталевих потічків і вузьких гірських стежок – Східниця входить у ТОП-10 найбезпечніших курортів України 2022 року.

Курорт Східниця це:

  • лікувальні мінеральні води і оздоровчі аплікації;
  • свіже карпатське повітря насичене хвоєю;
  • відпочинок в Карпатах з басейном;
  • захоплююче дозвілля. 

Крім усього, відпочинок у Східниці – це релакс, омолодження, відновлення, оздоровлення і лікування дітей та дорослих. А влітку це ще й класний відпочинок в Карпатах з басейном!

Зупинивши свій вибір на відпочинок у Східниці, в курортному СПА – готелі «Респект Карпати», ви отримаєте комплекс якісних відпочинкових, рекреаційних та оздоровчих послуг , європейський комфорт проживання в економерах, смачне і корисне ресторанне харчування, різнопланові СПА-процедури, косметичні та водні процедури, користування бюветом східницьких мінеральних лікувальних вод та спелеокімнатою із солі з закарпатського Солотвино.

Відпочинок у Східниці у СПА – готелі «Респект Карпати» – це відпочинок в Карпатах з басейном! Для любителів релаксу і естетів у нас працює літній басейн і закритий басейн з протитечією у СПА-центрі, які дозволяють насолоджуватися водою у будь-яку погоду.

У СПА – готелі «Респект Карпати» ви будете почуватися як удома, оскільки ми невеликий готель з великою територією. Якісне і корисне ресторанне харчування, що включає як європейські страви так і локальні смаколики, звільнять час на незабутній релакс, ефективне омолодження, відновлення, оздоровлення і лікування.

Відпочинок у Східниці цікавий ще й тим, що пропонує гостям не тільки оздоровлення мінеральними водами, але й цікаву туристичну, розважальну та культурну програми. Ми шануємо культурну спадщину та народні традиції. Позитивні емоції, незабутні враження і задоволення – гарантовані!

Східниця – це чудова і безпечна мандрівка на відпочинок в Карпати з басейном. Це сім послуг в один час: відпочинок, подорожі, дозвілля, омолодження, відновлення, оздоровлення і лікування.

Східниця чекає на вас!