Lin
Готель карпат, водолікування в карпатах, мінводи карпат

 

 

Мінеральні джерела Східниці

Мінеральна вода Східницька «Нафтуся» - 38 джерел, 17 бурових свердловин, більше 25 джерел не розвіданих. Територія розміщення джерел – 8 км2. Ресурси мінеральної води – 80-100 м3 за добу. Оскільки, Східниця знаходиться в Орівському пласту Сколівських Карпат, «Нафтуся» в природніх джерелах зустрічається разом із нафтою. Мінеральна вода формується в надрах землі, а в сполученні з органічними речовинами і мікроелементами утворює ефект своєї цілющої сили.

Феномен «Нафтусі» - значно посилює виділення токсичних речовин з організму людини; - відновлює порушення обміну речовин; - ефективно діє на жовчогінну функцію печінки; - впливає на видільну функцію нирок; - діє на секреторну і евакуаторну функцію шлунка; - відтворює регенерацію клітин в організмі. Лікувальні властивості «Нафтусі» інколи бувають набагато ефективнішими, ніж інші медичні препарати! «Нафтуся» успішно лікує захворювання:  печінки, нирок, діатези, шлунок, малокрів’я, цукровий діабет, а також виводить з організму радіонукліди і шлаки (особливо корисно для постраждавших від аварії на Чорнобильській АЕС)

По мінералізації і хімічному складі мінеральні води Східниці поділяються:

Слабомінералізовані - з підвищеним вмістом органічних сполук(джерела № 1, 3, 26); - з вираженим жовчогінним впливом(джерела № 5, 8, 9, 10, 25, 1с, 18с)

Слабомінералізовані - з вмістом заліза (джерела № 13, 15)

Середньомінералізовані, гідрокарбонатні і хлоридно- гідрокарбонатні. Натрієві (№2с) Хлоридно-натрієві (досліджуються МОЗ України) мінеральне джерело №1.     

№1: гідрокарбонатно – натрієво - кальцієва вода.

 В ній містяться органічні сполуки посилюючі лікувальну дію на організм людини. Лікарські рекомендації – сечокам’яна хвороба, хронічний пієлонефрит, хронічний піелоцистит не туберкульозного походження, літогенний діатез, недуги жовчовивідної системи організму.      

 мінеральне джерело №1с       

№1с: слабомінералізована вода з підвищеним вмістом органічних сполук з вираженим жовчогінним впливом. Лікарські рекомендації – цукровий діабет, панкреатит, хвороби сечовивідних шляхів, печінки та інших супутніх хвороб.         

 мінеральне джерело №2с      

№2с: содова «Нафтуся» діє на кислотно-лужний баланс і сприяє зменшеній кислотновиробничій функції шлункових залоз. Лікарські рекомендації – при захворюванні шлунка, кишечника и дванадцятипалої кишки (хронічні: панкреатити, коліти, гастрити; язвені хвороби). 

мінеральне джерело №3      

№3: слабокислотна гідрокарбонатно - кальцієва вода з запахом сірководню, значним вмістом корисних мікроелементів.  Вона визиває сечогінну і протизапальну реакцію, покращує уродинаміку і циркуляцію крові, стабілізує нормальну роботу нирок, а також запобігає росту і появі в них каменів. Ця слабомінералізована вода покращує самопочуття і апетит, сприяє очищенню організму від радіонуклідів, а вміст у ній цинку допомагає в лікуванні цукрового діабету.              

 мінеральне джерело №5        

№5: гідрокарбонатно- натрієво- кальцієва вода з вмістом органічних речовин. Лікарські рекомендації – при хронічному захворюванні сечовивідних і жовчовидільних шляхів.         

 мінеральні джерела № 8,9,10              

№ 8, 9, 10: слабомінералізовані, слабо лужні, гідрокарбонантно-кальцієві води з підвищеним вмістом кремнієвої кислоти, заліза, марганцю і срібла. Лікарські рекомендації – при захворюванні печінки, жовчних шляхів, при патології сечовивідних шляхів, нирок. Посилює сечовивідну функцію нирок, збільшує виділення сечі (діатез) і фільтраційну функцію самих нирок.   

 мінеральне джерело №13         

№13: гідрокарбонатно-кальцієва вода з підвищеним вмістом заліза (аналогів в Україні не існує). Завдяки слабомінералізованій воді змінюється секреторна функція шлункових залоз, а іони двухвалентного заліза прискорюють створення еритроцитів в крові и відновлення рівня гемоглобіну. Ця вода також активізує виділення із організму радіоактивного цезію. Лікарські рекомендації – при захворюваннях печінки, залізо недостатній анемії, хронічних гастритах, хронічних ентеритах и колітах, при променевих хворобах та інше.    

 мінеральне джерело №15             

№15: слабомінералізована вода збагачена залізом, марганцем і вуглекислотою. Лікарські рекомендації – при хронічних захворюваннях шлунку з пониженою кислотністю,залізо недостатній анемії, хронічних пієлонефритах, хронічних циститах і багатьох різних хворобах при рекомендації лікаря.        

 мінеральне джерело №18с       

№18с: слабомінералізована, слабо лужна вода з вираженою жовчогінною дією. Гідрокарбонатно-сульфатно-натрієва зі слабким запахом сірководню і підвищеним вмістом мікроелементів. Ця «Нафтуся» стимулює жовчоутворювальну функцію печінки, збільшує продуктивність жовчі, стимулює синтез холаїнів у печінці, зменшує концентрацію холестерину у жовчі, стимулює регенерацію тканин печінки, підсилює водо видільну функцію нирок, зменшує запальний процес в нирках.

 мінеральне джерело №25

№25: слабомінералізована вода з вираженою жовчогінною дією на організм людини. Лікарські рекомендації – при хронічних пієлонефритах, хронічних циститах,хронічних гепатитах, холангітах, холециститах, після хвороби Боткіна і після операцій на нирках.

№26: гідрокарбонатно-сульфатно-кальцієво-магнієва вода (аналог №25).

Лікарські рекомендації – при хронічних пієлонефритах, хронічних циститах, хронічних гепатитах, холангітах, холециститах, після хвороби Боткіна і після операцій на нирках. 

У СПА – центрі готелю «Respect» розміщений бювет мінеральних вод, тут представлені  джерела:  2С, №5, № 6 та №13.

Бювет наповнюється свіжою нафтусею щоденно. 

Прийом і кількість мінеральної води призначається лікарем. 

 

 

 

 

Онлайн бронювання

є питання?

+38 (067) 440-57-55

Всі поля обов`язкові для заповнення

Respect - кращий SPA-готель

Respect - кращий SPA-готель