Забронювати

Як найкраще доїхати до Східниці

SPA-готелі «RESPECT» – один із найкращих відпочинкових комплексів у курортній Східниці, яка розкинулася за першим хребтом Карпат. Тут можна відпочити не гірше, ніж за кордоном, витративши при цьому в десятки разів менше грошей. І де б Ви зараз не знаходилися, ми пояснимо Вам, як потрапити у Східницю, щоб насолодитися чистим гірським повітрям, мінеральною водою з лікувального джерела та красивими краєвидами. Потрапити до Східниці можна кількома способами.

1. Потягом до Львова

З будь-якого великого міста України і не лише можна доїхати потягом до Львова. Після того, як Ви опинитеся в цьому розкішному місті, дістатися Східниці не важко. Селище, що знаходиться в долині мальовничих Карпатських гір лише за 103 кілометри від Львова. Поїздка автобусом за маршрутом Львів-Східниця займає близько 2.5 годин часу.

Час відправлення автобуса краще уточнювати безпосередньо перед поїздкою до довідкового бюро вокзалу. Зазвичай перший автобус відходить о 07:20, а останній – о 19:00. Автобуси відправляються з періодичністю годину-дві.

SPA-готелі «RESPECT» також забезпечує своїх гостей трансфером, який можна завчасно замовити за телефоном +380674405755

2. Потягом до Трускавця

До Трускавця, який знаходиться за 22 км. від курорту Східниця можна доїхати потягом з Києва (потяг №49), Харкова (потяг №21), з Дніпра (потяг №41), а також з міст, де зупиняються ці потяги: Суми, Конотоп, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Камянське, Верхньодніпровськ, Вільногірськ, П’ятихатки, Олександрія, Знам’янка, Козятин. З вокзалу Трускавця їде автобус Трускавець-Східниця. Час відправлення автобуса змінюється, його слід уточнювати на вокзалі перед поїздкою.

Крім того, до Східниці також можна добратися з залізничних станцій Стрий і Сколє. Стрий, це вузлова залізнична станція, де зупиняються усі потяги, які слідують в напрямку Чопа і Ужгорода. Це ціла низка потягів, зокрема потяги: 004П Запоріжжя – Ужгород, 005Л Херсон-Ужгород (йде через Кривий Ріг), 013К Київ – Солотвино, 017К Харків-Київ (через Полтаву), 046Д Лисичанськ – Ужгород (через Суми), 081К Київ – Ужгород, 108Ш Одеса- Ужгород, 145Л та 829Л Львів – Ужгород. Відстань зі Стрия до Східниці 54 км. Окремі потяги роблять зупинку на залізничній станції Сколе, яка знаходиться за 35 км. від курорту. Зокрема це потяги: 029К і 81К Київ – Ужгород, 108Ш Одеса- Ужгород, 145Л та 829Л Львів – Ужгород. З вокзалу Стрия і Сколе до Східниці йде автобус Стрий-Східниця. Час відправлення автобусів змінюється тому його слід уточнювати на вокзалі перед поїздкою.

SPA-готелі «RESPECT» також забезпечує своїх гостей трансфером зі Стрия я Сколе, який можна завчасно замовити за телефоном +380674405755

3. Літаком до Львова

Ми вже розповідали, як дістатися Східниці зі Львова автобусом. Тепер просто нагадуємо Вам, що до самого Львова можна дістатися не тільки потягом, але й літаком. Цей варіант буде дорожчим, але і комфортнішим, і швидшим. Літак до Львова літає з Києва, Одеси та Запоріжжя. SPA-готелі «RESPECT» також забезпечує своїх гостей трансфером з аеропорту м. Львів, який можна завчасно замовити за телефоном +380674405755. Відстань від аеропорту імені Короля Данила до курорту Східниця 100 км.

4. На особистому автомобілі

Для тих, хто любить подорожувати власним авто, це буде ідеальний варіант, який подарує не тільки задоволення від відпочинку в Карпатах, але й насолоду від подорожі Україною. Проїхати на відпочинок  в Східницю можна через Львів по трасі Е40/М06, яка веде через Київ, Житомир і Рівне, або по трасі Е50/М12, яка пролягає через Дніпро, Кропивницький, Умань, Вінницю, Хмельницький і Тернопіль. У цьому варіанті Вам немає потреби їхати до Львова, а можна скоротити дорогу і у Тернополі повернути у напрямку Стрия. У Стрию з’їжджаємо на міжнародну трасу Е471, яка веде в напрямку міста Чоп і рухаємся до села з мальовничою назвою Верхнє Синьовидне. Тут слід повернути праворуч на регіональну дорогу Т1421, яка вас виведе до курорту Східниця. Це чудова подорож по мальовничій долині карпатської річки Стрий поряд з водоспадом «Гуркало» (7 км. від дороги) та наскельну фортецю «Тустань» (8 км. від Східниці).

Але який би спосіб дістатися Східниці Ви не обрали, головне, щоб Ви подорожували з комфортом і зустрчлися із цим чудовим курортним містечком, загубленим серед Карпатських гір.