СПЕЛЕОКІМНАТА спа-готель Respect
СПЕЛЕОКІМНАТА спа-готель Respect
СПЕЛЕОКІМНАТА спа-готель Respect
СПЕЛЕОКІМНАТА спа-готель Respect
СПЕЛЕОКІМНАТА спа-готель Respect
Бронювання номерів
Забронювати
Лікування

Східниця – найкращий вибір для лікування.

Східниця – популярний український бальнеологічний курорт, який розташований за першим карпатським хребтом на висоті 600 метрів над рівнем моря.

У Східницькому родовищі мінеральних вод сьогодні налічується 38 джерел і 17 свердловин з різним хімічним складом мінеральної води, яка має найрізноманітніші лікувальні властивості. Лікування у Східниці – це не лише вимивання камінців з організму! Східницькі води відновлюють порушення обміну речовин, ефективно діють на жовчогінну функцію печінки, на видільну функцію нирок та секреторну і евакуаторну функцію шлунку; відтворюють регенерацію клітин в організмі, благотворно впливають на роботу серцево-судинної системи та дихальних шляхів. «Нафтуся» успішно лікує захворювання – печінки, нирок, діатезу, шлунку, малокров’я, цукровий діабет, а також виводить з організму радіонукліди і шлаки. Такий дар карпатської природи забезпечує ефективне лікування у Східниці не лише дорослих, але й дітей.

Лікування дітей у Східниці

Східниця засновувалася як державний дитячий курорт. Перший санаторій у Східниці був призначений для дітей.  Сьогодні, із розвитком курорту, у Східниці ефективно лікують велику кількість захворювань і оздоровлюють дітей та дорослих. Лікування дітей у Східниці – це весела пригода без таблеток і хімії, проте з екскурсіями, розвагами, чистим повітрям і природною мінеральною водою Карпат.
Східницькі лікувальні мінеральні води застосовуються як для пиття, так і для зовнішнього застосування. Ванни, інгаляцій, підводний душ-масаж, соляна кімната, басейн – це невеликий перелік лікувальних та оздоровчих процедур для дітей у Східниці.

Оздоровлення в Карпатах

Оздоровлення в Карпатах це те, що потрібно сучасній людині. Не потрібно чекати, коли почне щось боліти, або загостриться хвороба. Запобігти хворобі значно дешевше, ніж її лікувати. Тому цілісний комплекс оздоровчих процедур дозволяє ефективно і без антибіотиків, тримати свій організм в тонусі.

Східницькі мінеральні води та природа Карпат будуть корисні кожному, адже допомагають підвищити захисні функції організму; нормалізувати кислотно-лужний баланс; укріпити волосся, нігті, покращити стан шкіри; відновити рівень гемоглобіну; укріпити кістки, нервові м’язи та інше.

Оздоровлення в Карпатах – це поєднання комфорту і насолоди, безпечного відпочинку, неповторних екскурсій, розваг, смачної карпатської їжі і міцного здоров’я!

Програми по відновленню організму

На кожному кроці нас переслідують хвороби цивілізації: стрес, фізичне й емоційне виснаження, депресія, безсоння, різні зміни когнітивних функцій, передчасне старіння, хронічна втома, зайва вага, тощо. І ми маємо вибір, як з цим жити: або змиритися, або відновлюватися. Східниця – це екологічно чистий карпатський осередок відновлення та зміцнення організму.
SPA- центр готелю “RESPECT” має спеціально розроблені відновлювальні програми: «Детоксикація організму», «Остеопатія» та актуальне на цей час постковідне відновлення.

Передові оздоровчі технології, професійна команда фахівців, комфортна і безпечна обстановка, здорове харчування, Східницька мінеральна вода і карпатське чисте повітря забезпечать Вам відмінні результати що, в свою чергу, стане фундаментом гарного самопочуття, зміцнить захисні сили організму та розкриє його потенційні можливості.

Медікал СПА-Центр «RESPECT» надає широкий спектр процедур в області апаратної фізіотерапії та бальнеотерапії. Спеціалісти нашого СПА-центру із задоволенням допоможуть визначитися з вибором методів діагностики, медичної реабілітації, докладуть всіх зусиль, щоб лікування у медико-спа-центрі «RESPECT» принесло бажаний результат – відновило Ваше здоров’я, а відпочинок додав нових сил та енергії.

Висока результативність лікування у Медичному центрі СПА-Готелю «RESPECT» забезпечується комплексними методами і програмами лікування, в яких процедури фізіо та бальнеотерапії поєднуються з внутрішнім прийомом відомих східницьких мінеральних вод.

Лікування у Східниці – це чудова можливість не тільки добре відпочити, але і значно покращити здоров’я.

Будьте здорові!