Екскурсії спа-готель Respect
Екскурсії спа-готель Respect
Екскурсії спа-готель Respect
Екскурсії спа-готель Respect
Екскурсії спа-готель Respect
Екскурсії спа-готель Respect
Бронювання номерів
Забронювати

Екскурсії

Перебуваючи на відпочинку у СПА-Готелі «RESPECT» гості мають змогу полюбуватися квітучим карпатським краєм, відвідавши одну із запропонованих екскурсійних програм.

Державний історико-культурний заповідник «Тустань» — одне з найгарніших місць на Прикарпатті, пам’ятка історії, археології, архітектури та природи, яка не має аналогів у Європі.
Наскельна дерев’яна фортеця Тустань розміщена поблизу теперішнього села Урич, у передгірній частині Українських Карпатах з висотами від 500 до 900 м. над рівнем моря та розташована на скелях-пісковиках, висотою 85 метрів. До комплексу входять: Камінь, Гострий Камінь, Мала Скеля, Жолоб (Орел).

Незабутнє враження від краси карпатських краєвидів. Вид на найвищу точку Сколівських Бескидів г. Парашку (1 268 м над р. м.). Історія краю, місцевий ландшафт «Українська Швейцарія», під’їзд до річки Стрий, похід до підвісного моста, дика природа, стародавня церква (1900 р.), бойківські краєвиди.
Гості мають змогу відвідати ферму, де розводять форель та самостійно порибалити і скуштувати власноруч спійману рибу.

Феномен Львова приваблює неймовірно. Дзвони і тиша, мури і львівський дощ знають про місто більше, ніж будь-хто з людей. А сотні кам’яних левів вдень і вночі стережуть його серце.
Середньовічне місто — площа Ринок, Домініканський костел, Личаківське кладовище, Собор Св. Юра, Латинська катедра, оперний театр. За бажанням: Концерт органної музики та вистава в театрі опери та балету.
Хто народився, жив, чи побував у Львові, мріє знову сюди повернутися, нехай лише в думках, щоб знову милуватись, радіти, любити, захоплюватись. Хто їде звідси – сумує, залишаючи незабутні враження та спогади.

Унікальний скельний ландшафтний парк «Скелі та печери Олекси Довбуша» – більше сорока скель дивовижних форм, рукотворні печери, уступний водоспад на р. Сукіль.

Геологічна пам’ятка природи «Скелі Довбуша» – природна фортеця періоду X століття – знаходиться на висоті 668 м над рівнем моря. Це скелясті виступи пісковиків заввишки до 80 м, що утворились більше 70 млн. років тому на дні моря.
Печерні приміщення мають чіткі геометричні форми, правильні пропорції, рівні поверхні вертикальних стін, досить точну прямокутність, чисту обробку.

Місто Ужгород: замок “Унгвар”, музей архітектури та побуту, історико-культурний центр міста.
Місто Мукачево: замок “Паланок”,огляд пам’яток архітектури та оборонного будівництва міста.
Берегово: старовинний палац графа Фрідріха Шернборна, купання в басейні з термальними мінеральними водами.

Місто Дрогобич, друге за чисельністю місто області, розташоване від СПА готелю «RESPECT» на відстані 23 км. У Дрогобичі пропонуємо Вам оглянути унікальні об’єкти культурної спадщини:

Церкву Святого Юра— пам’ятку галицької дерев’яної архітектури кінця XV — початку XVI століть, яка належить до числа найкращих пам’яток давньої української сакральної архітектури. Церква Святого Юра належить до спадщини ЮНЕСКО;

Костел Варфоломія та вежу-дзвіницю в готичному стилі, взірець архітектури готики та бароко кінця XIV—XVI століть;

Дрогобицький солеварний завод, єдине в Україні підприємство, яке безперервно працює починаючи з 1250 року.

Дерев’яну церкву Воздвиження Чесного Хреста, яка побудована у ХVII ст.;

Краєзнавчий музей з унікальною експозицією сакрального мистецтва.

Вулицю Панську (тепер вул. Шевченка), де увагу гостей привертають розкішні вілли ХІХ ст., а також місця пов’язані з Іваном Франком, Василем Стефаником і Бруно Шульцом.

Місто Борислав розташоване від СПА готелю «RESPECT» на відстані 12 км. Борислав, це колишня нафтова столиця Австро-Угорської імперії. Сьогодні у місті можна подивитися музей нафтовидобутку, Аптеку-музей винахідника нафтової промисловості Йогана Зега та 200 річну карпатську хату. Взимку у Бориславі функціонує гірськолижний витяг «Буковиця».

Дрогобиччина славиться відомими людьми, які залишили по собі значну культурну та історичну спадщину.

Іван Франко – видатний український учений, письменник та громадський діяч. Ми пропонуємо Вам відвідати батьківщину Івана Франка у с. Нагуєвичі, які знаходяться за 25 кілометрів від СПА готелю «RESPECT» та пам’ятні місця великого українця у м. Дрогобичі.

Петро Конашевич Сагайдачний – український полководець і політичний діяч, легендарний козацький гетьман народився у с. Кульчиці – 50 км. від СПА готелю «RESPECT». У батьківському селі є пам’ятник кошовому отаману Запорізької Січі.

Андрій Мельник – один з ініціаторів проголошення відновлення незалежності Української Держави у Києві, другий голова ОУН. Народився у с. Воля Якубова за 36 кілометрів від СПА готелю «RESPECT».

Бруно Шульц — письменник та художник. Народився та жив у м. Дрогобичі. У місті є пам’ятні місця та музей Б. Шульца.