Екскурсії спа-готель Respect
Екскурсії спа-готель Respect
Екскурсії спа-готель Respect
Екскурсії спа-готель Respect
Екскурсії спа-готель Respect
Екскурсії спа-готель Respect
Бронювання номерів
Забронювати

Екскурсії

Перебуваючи на відпочинку у СПА-Готелі «RESPECT» гості мають змогу полюбуватися квітучим карпатським краєм, відвідавши одну із запропонованих екскурсійних програм.

Державний історико-культурний заповідник «Тустань» — одне з найгарніших місць на Прикарпатті, пам’ятка історії, археології, архітектури та природи, яка не має аналогів у Європі.
Наскельна дерев’яна фортеця Тустань розміщена поблизу теперішнього села Урич, у передгірній частині Українських Карпатах з висотами від 500 до 900 м. над рівнем моря та розташована на скелях-пісковиках, висотою 85 метрів. До комплексу входять: Камінь, Гострий Камінь, Мала Скеля, Жолоб (Орел).

Незабутнє враження від краси карпатських краєвидів. Вид на найвищу точку Сколівських Бескидів г. Парашку (1 268 м над р. м.). Історія краю, місцевий ландшафт «Українська Швейцарія», під’їзд до річки Стрий, похід до підвісного моста, дика природа, стародавня церква (1900 р.), бойківські краєвиди.
Гості мають змогу відвідати ферму, де розводять форель та самостійно порибалити і скуштувати власноруч спійману рибу.

Феномен Львова приваблює неймовірно. Дзвони і тиша, мури і львівський дощ знають про місто більше, ніж будь-хто з людей. А сотні кам’яних левів вдень і вночі стережуть його серце.
Середньовічне місто — площа Ринок, Домініканський костел, Личаківське кладовище, Собор Св. Юра, Латинська катедра, оперний театр. За бажанням: Концерт органної музики та вистава в театрі опери та балету.
Хто народився, жив, чи побував у Львові, мріє знову сюди повернутися, нехай лише в думках, щоб знову милуватись, радіти, любити, захоплюватись. Хто їде звідси – сумує, залишаючи незабутні враження та спогади.

Унікальний скельний ландшафтний парк «Скелі та печери Олекси Довбуша» – більше сорока скель дивовижних форм, рукотворні печери, уступний водоспад на р. Сукіль.

Геологічна пам’ятка природи «Скелі Довбуша» – природна фортеця періоду X століття – знаходиться на висоті 668 м над рівнем моря. Це скелясті виступи пісковиків заввишки до 80 м, що утворились більше 70 млн. років тому на дні моря.
Печерні приміщення мають чіткі геометричні форми, правильні пропорції, рівні поверхні вертикальних стін, досить точну прямокутність, чисту обробку.

Місто Ужгород: замок “Унгвар”, музей архітектури та побуту, історико-культурний центр міста.
Місто Мукачево: замок “Паланок”,огляд пам’яток архітектури та оборонного будівництва міста.
Берегово: старовинний палац графа Фрідріха Шернборна, купання в басейні з термальними мінеральними водами.