Мінеральні води – джерела Східниці спа-готель Respect
Мінеральні води – джерела Східниці спа-готель Respect
Мінеральні води – джерела Східниці спа-готель Respect
Мінеральні води – джерела Східниці спа-готель Respect
Бронювання номерів
Забронювати

Мінеральні води – джерела Східниці

Лікування мінеральними водами  в Східниці має комплексну дію на організм людини, цілюще діє на нервові закінчення та кровоносну систему, покращує обмінні процеси, діяльність шлунково-кишкового тракту та роботу інших внутрішніх органів.

Одна й та сама мінеральна вода має позитивний вплив на організм при різних захворюваннях. Це пояснюється наявністю в її складі різних солей, мікроелементів і газів.

У бюветі СПА-Готелю «RESPECT» представлені джерела: 2С, №5, №6 та №13.

Джерело Східниці 2С типу «Боржомі»

Вода не втрачає своїх лікувальних властивостей протягом семи днів. Ця содова вода призначена для лікування захворювань шлунку, кишківника та дванадцятипалої кишки (виразка, хронічні гастрити з підвищеною і нормальною кислотністю, гастродуоденіти, коліти, гастрити; язвені хвороби).

За фізіологічною дією вона впливає на кислотно-лужну рівновагу, сприяє зменшенню кислотноутворюючої функції шлункових залоз.

Рекомендується вживати підігрітою до температури 37-40 градусів при вираженому больовому синдромі.

Джерело №5 типу «Нафтуся»

За хімічним складом це слабомінералізована вода з вираженою жовчогінною дією.

Вода цього джерела має всі характерні групи мікроорганізмів для вод типу “Нафтуся”.

Лікарські рекомендації: при хронічних пієлонефритах, хронічних циститах,хронічних гепатитах, холангітах, холециститах, після хвороби Боткіна і після операцій на нирках.
Рекомендується вживати як холодною 18-20 градусів, так і підігрітою до температури 37-40 градусів.

Джерело №6 типу «Нафтуся»

Вода цього джерела має всі характерні групи мікроорганізмів для вод типу “Нафтуся”.

Слабомінералізовану воду джерела рекомендують вживати при сечокам’яній хворобі, літогенних діатезах, хронічних захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів, хронічних холангітах, холециститах, гепатитах неспецифічної етіології, а також після хвороби Боткіна.

Рекомендується вживати як холодною 18-20 грфдусів, так і підігрітою до температури 37-40 градусів.

Джерело №13

Гідрокарбонатно-кальцієва вода з підвищеним вмістом заліза. Завдяки слабомінералізованій воді змінюється секреторна функція шлункових залоз, а іони двухвалентного заліза прискорюють створення еритроцитів в крові и відновлення рівня гемоглобіну. Ця вода також активізує виділення із організму радіоактивного цезію.

Лікарські рекомендації: при захворюваннях печінки, залізонедостатній анемії, хронічних гастритах, хронічних ентеритах и колітах, при променевих хворобах та інше.

Аналогів східницьких джерел залізистих вод в Україні немає.