loading weather data
Бронювання номерів
Забронювати
Мінеральні води Східниці

Лікування мінеральними водами має комплексну дію на організм людини, цілюще діє на нервові закінчення та кровоносну систему, покращує обмінні процеси, діяльність шлунково-кишкового тракту та роботу інших внутрішніх органів.

Одна й та сама мінеральна вода має позитивний вплив на організм при різних захворюваннях. Це пояснюється наявністю в її складі різних солей, мікроелементів і газів.

У бюветі СПА-Готелю «RESPECT» представлені джерела: 2С, №5, №6 та №13.

Джерело 2С типу «Боржомі»

Вода не втрачає своїх лікувальних властивостей протягом семи днів. Ця содова вода призначена для лікування захворювань шлунку, кишківника та дванадцятипалої кишки (виразка, хронічні гастрити з підвищеною і нормальною кислотністю, гастродуоденіти, коліти, гастрити; язвені хвороби).

За фізіологічною дією вона впливає на кислотно-лужну рівновагу, сприяє зменшенню кислотноутворюючої функції шлункових залоз.

Рекомендується вживати підігрітою до температури 37-40 градусів при вираженому больовому синдромі.

Джерело №5 типу «Нафтуся»

За хімічним складом це слабомінералізована вода з вираженою жовчогінною дією.

Вода цього джерела має всі характерні групи мікроорганізмів для вод типу “Нафтуся”.

Лікарські рекомендації: при хронічних пієлонефритах, хронічних циститах,хронічних гепатитах, холангітах, холециститах, після хвороби Боткіна і після операцій на нирках.
Рекомендується вживати як холодною 18-20 градусів, так і підігрітою до температури 37-40 градусів.

Джерело №6 типу «Нафтуся»

Вода цього джерела має всі характерні групи мікроорганізмів для вод типу “Нафтуся”.

Слабомінералізовану воду джерела рекомендують вживати при сечокам’яній хворобі, літогенних діатезах, хронічних захворюваннях нирок і сечовивідних шляхів, хронічних холангітах, холециститах, гепатитах неспецифічної етіології, а також після хвороби Боткіна.

Рекомендується вживати як холодною 18-20 грфдусів, так і підігрітою до температури 37-40 градусів.

Джерело №13

Гідрокарбонатно-кальцієва вода з підвищеним вмістом заліза. Завдяки слабомінералізованій воді змінюється секреторна функція шлункових залоз, а іони двухвалентного заліза прискорюють створення еритроцитів в крові и відновлення рівня гемоглобіну. Ця вода також активізує виділення із організму радіоактивного цезію.

Лікарські рекомендації: при захворюваннях печінки, залізонедостатній анемії, хронічних гастритах, хронічних ентеритах и колітах, при променевих хворобах та інше.

Аналогів східницьких джерел залізистих вод в Україні немає.