Забронювати

До Східниці автомобілем

Плануючи подорож на бальнеологічний курорт Східниця у СПА-готель «Респект Карпати» автомобілем треба знати кілька нюансів:

  1. При заїзді до Східниці з боку Борислава НЕ ПОТРІБНО їхати за навігатором, оскільки він веде по об’їзній дорозі, якої ще НЕМАЄ! На перевалі слід їхати прямо по дорозі Т1402 і вже потім, у самій Східниці, повертати ліворуч у центр містечка.
  2. При заїзді у Східницю з боку траси Київ-Чоп треба бути уважним у селі ВЕРХНЄ СИНЬОВИДНЕ, оскільки ЗНАК НА ТУСТАНЬ/СХІДНИЦЮ розміщено надзвичайно близько від самого повороту і він нетиповий! Важливо його не пропустити в центрі села і їхати дорого Т1421, оскільки інша дорога на Східницю – між селами Верхнє Синьовидне та Дубина – є поганою.

Автомобілем зі Львова у Східницю

Зі Львова до СПА-готель «Респект Карпати» можна їхати двома шляхами:

  1. Маршрут через Пустомити – Меденичі – Трускавець – Борислав – Східниця, загальна відстань 104 км.
  2. Маршрут через Миколаїв – Стрий – Верхнє Синьовидне – Урич- Східниця, загальна відстань 131 км.

СХЕМА 1-2

Автомобілем з Тернополя у Східницю

З Тернополя є один найзручніший маршрут по трасі Е50 через Рогатин і Стрий. Загальна відстань – 210 км.

ВАЖЛИВО! У селі ВЕРХНЄ СИНЬОВИДНЕ, на трасі Київ-Чоп, треба бути уважним і слідкувати за дорожніми знаками, оскільки ЗНАК НА ТУСТАНЬ/СХІДНИЦЮ розміщено надзвичайно близько від самого повороту і він нетиповий! Важливо його не пропустити в центрі села і їхати дорогою Т1421, оскільки інша дорога на Східницю – між селами Верхнє Синьовидне та Дубина – є поганою.

 

 

 

 

 

 

СХЕМА 3

Автомобілем з Івано-Франківська у Східницю

З Івано-Франківська є одна найкоротша дорога через Стрий – Верхнє Синьовидне та Урич. Загальна відстань 201 км.

Як і у випадку з Тернополем пам’ятайте, що у селі ВЕРХНЄ СИНЬОВИДНЕ, на трасі Київ-Чоп, треба бути уважним і слідкувати за дорожніми знаками, оскільки ЗНАК НА ТУСТАНЬ/СХІДНИЦЮ розміщено надзвичайно близько від самого повороту і він нетиповий! Важливо його не пропустити в центрі села і їхати дорогою Т1421, оскільки інша дорога на Східницю – між селами Верхнє Синьовидне та Дубина – є поганою.

СХЕМА – 4

Автомобілем з Києва у Східницю

З Києва потрібно їхати по трасі Київ – Чоп до с. Пісочне. У Пісочному слід повернути на дорогу Т 1402 у напрямку Трускавець /Дрогобич. По дорозі є вказівники на Східницю. Загальна відстань – 654 км.

ВАЖЛИВО! При заїзді у Східницю з боку Борислава НЕ ПОТРІБНО їхати за навігатором, оскільки він веде по об’їзній дорозі, якої ще НЕМАЄ! На перевалі слід їхати прямо по дорозі Т1402 і вже потім, у самій Східниці, повертати ліворуч у центр містечка.

СХЕМА – 5

Щасливої дороги! Нехай ваша автомандрівка буде легкою!

До зустрічі у СПА-готелі «Респект Карпати» – у нас краще!