Забронювати

Healthy lifestyle: без глютену і без лактози

Чи усвідомлюємо ми, як сильно фактор вживання їжі впливає на наш організм? Корисна їжа позначається не лише на нашому самопочутті та фізичній формі, але й на сприйнятті інформації, розвитку, думках та хворобах.

Діагноз непереносимість лактози чи глютену все частіше трапляється у повсякденному житті сучасної людини.

Глютен – це клітковина, яка не завжди корисна, від нього страждає імунна система, відчувається синдром хронічної втоми і уповільнює метаболізм. Тому дієтологи рекомендують обмежити вживання продуктів харчування з глютемом, що сприятиме покращенню загального самопочуття, зменшенню ваги, покращить стан шкіри, позбавить від харчового стресу, прискорить роботу шлунку.

Лактоза – це цукор, який міститься у молоці. Такі симптоми як здуття, нудота, діарея свідчать про лактозну непереносимість – незадовільну роботу травного ферменту лактази. З подібним діагнозом, дієтологи рекомендують безлактозні та безглютенові страви та радять подбати про альтернативні джерела надходження кальцію до організму добавляючи у свій раціон бобові, шпинат та морепродукти.

Здоровим людям глютен і лактоза корисні в помірних кількостях, але все ж таки варто проконсультуватися з лікарем-дієтологом.

У СПА – готель «Респект Карпати» ми надаємо не лише якісні послуги на відпочинок з басейном, оздоровлення і лікування в СПА, але й запровадили повноцінне меню,  яке включає безлактозні та безглютенові страви на кожен день. Шеф-кухар нашого ресторану готує страви лише з натуральних продуктів, без підсилювачів смаку, приправ і консервантів.

Безглютенові страви і десерти постійно є в меню A´La Carte ресторану СПА – готель «Респект Карпати».  На сніданки ми пропонуємо гостям безглютенові і безлактозні страви, в тому числі безглютенове печиво, безглютеновий хліб, рисові пластівці і безлактозне молоко.

Ресторан СПА – готелю «Респект Карпати» першим в Карпатам почав готувати безглютенові і безлактозні страви, тому що хоче дарувати своїм гостям не лише задоволення, але й здоров’я і позитивні емоції!

Погодьтеся, що комфорт у шлунку, оздоровлюючі і відновлювальні СПА -процедури,  відпочинок в Карпатах з басейном і лікувальні мінеральні води Східниці  – це те, що потрібно сучасній людині!
СПА-готель «Респект Карпати»: у нас краще!