Забронювати

Вплив масажу на організм людини

З давніх часів масаж – один з найефективніших методів лікування і профілактики найрізноманітніших захворювань. Його ж широко використовують в естетичних цілях – для боротьби із зайвою вагою, поліпшення тонусу шкіри, запобігання старінню. Ефективність масажу дуже висока, а протипоказань не так багато.

Масаж має комплексну дію на всіх рівнях. Це не тільки зовнішній механічний вплив, а й включення всіх внутрішніх рівнів організму: м’язів, нервової системи. Ось лише мала частина того, що дає хороший масаж:

  • Зняття спазмів, гіпертонусу і перенапруги м’язів;

  • Зняття болю хребта і суглобів;

  • Покращення кровообігу;

  • Підвищення тонусу судин і шкіри;

  • Стимуляція активності всіх систем і органів;

  • Запобігання надмірної набряклості;

  • Нормалізація обмінних процесів;

  • Нормалізація стану нервової системи.

Вплив масажу на м’язи і суглоби

М’язи у постійному напруженні не можуть отримувати повноцінне живлення від організму. Це призводить до спазмів, зниження рефлексів, порушення чутливості і дискомфорту в цілому. Під час масажу вони прогріваються, активніше забезпечуються кров’ю, стають еластичнішими. Поступово відходять всі ті застійні процеси, що погіршували роботу м’язів, а з ними і больові відчуття. Звичайно, фізичні навантаження теж дають такий ефект. Але, на відміну від масажу, вони стомлюють і не завжди дають можливість розслабиться.

Що стосується суглобів, масаж так само покращує їх еластичність і рухливість. Разом з кровопостачанням посилюється виділення спеціальної рідини для змащення суглобів. Сходять набряки, а ще – швидше відновлюються травми і пошкодження. Не дарма масажі є в обов’язковій програмі спортсменів.

Масаж і кровопостачання

Кров під час масажу інтенсивно розганяється і рухається набагато швидше. По-перше, з організму виводяться всі шкідливі речовини. По-друге, тканини і органи краще забезпечуються киснем. Підвищується загальний тонус, відновлюється функціональність капілярів, йдуть набряки. Масаж – відмінна профілактика варикозу і багатьох судинних порушень.

Масаж для профілактики старіння шкіри і для схуднення

Під час масажу шкіра так само насичується киснем. Посилюється вироблення природного колагену, очищається верхній роговий шар, активізуються обмінні процеси. Це добре для тонусу і кольору шкіри. Крім того, нормалізується робота сальних і потових залоз. А за рахунок прискорення все тих же обмінних процесів втрачається зайва вага. Головне, щоб масаж робив професіонал.

Що ми пропонуємо?

Серед послуг СПА-центру «RESPECT» ви знайдете різні види масажу на свій смак і під свої потреби. Ми пропонуємо і класику, і унікальні авторські програми, а ще працюємо не тільки з тілом, але і з енергетичними потоками. Ви зможете з легкістю відновити сили у всіх сенсах!

Наші майстри роблять комплексний масаж і масаж окремих зон. Є антицелюлітні програми, програми для релаксу, а ще – вакуумний і медовий масаж. А якщо ви сумніваєтеся у виборі – ми допоможемо визначитися!