Забронювати

Делікатно про гідроколонотерапію

Гідроколонотерапія – безумовно, дуже специфічна, але дуже корисна процедура. Організм очищається від шлаків, токсинів і всіх шкідливих речовин. Методику давно оцінили провідні лікарі по всьому світу оскільки вона проста, доступна, безпечна і нешкідлива.

Кожен день протягом життя наш кишечник неминуче засмічується, адже навіть ідеальне правильне харчування – не панацея. А що вже говорити і про жирну їжу, шкідливі закуски, улюблену смажену картоплю або шматочок торта. А саме в проблемах шлунково-кишкового тракту криється більшість інших – від стану шкіри до загального самопочуття.

Показання до гідроколонотерапії

Важливо, щоб гідроколонотерапію призначав лікар після ретельного обстеження. Хоча процедура безпечна, їй не потрібно зловживати. Інакше можна отримати зворотний результат і посилити проблему.

Ось тільки деякі з показань до гідроколонотерапії:

  • Будь-які порушення в роботі кишечника, інвазії, запори і діареї;
  • Дисбактеріоз;
  • Холецистит та інші проблеми з жовчним міхуром;
  • Ранні стадії геморою;
  • Ряд урологічних та гінекологічних проблем;
  • Екзема, дерматит, вугрі та інші шкірні захворювання;
  • Ожиріння;
  • Аутоінтоксикацієя;
  • Ослаблений імунітет.

Як проходить процедура?

Процедура гідроколонотерапії передбачає промивання кишечника. Для цього використовується спеціальна вода або відвари трав, які потім виводяться спеціальним апаратом. Щоб процедура була максимально комфортною, використовується професійне медичне обладнання.

Підготовка до процедури починається за кілька днів і полягає, в основному, в спеціальній дієті. Зокрема, рекомендується уникати бобових, капусти, хлібобулочних виробів, смаженого, солодкого, алкоголю і газованих напоїв.

В середньому одна процедура триває до години, а в курс входить від 5 до 10 процедур. Якщо це профілактика або підготовка до інших маніпуляцій – то може бути менше. Все залежить від суті ваших проблем і від призначення лікаря. Все проводять фахівці – повільно і обережно, так що ви практично не відчуєте дискомфорту.

Результати гідроколонотерапії

Після курсу гідроколонотерапії ефективно знижується вага, тому її використовують як підтримуючу процедуру. Кишкова мікрофлора відновлюється самостійно, варто тільки остаточно позбутися від усього «сміття». Вітаміни і корисні мікроелементи починають засвоюватися набагато швидше і краще. А слідом покращиться стан шкіри, колір обличчя, сон, працездатність і настрій.

Відновлюється баланс організму в цілому. Зокрема, процедура стимулює обмінні процеси і активізує роботу кровоносної системи. Це ще і профілактика порушень кровообігу і лімфатичних розладів. Зникають алергії або реакції перестають бути такими гострими. Часто минає головний біль та інші повсякденні нездужання, адже всі процеси в організмі безпосередньо пов’язані.

Хочете поєднати корисне оздоровлення з приємною відпусткою? Ми в СПА-готелі «RESPECT» точно на цьому знаємося!