Забронювати

Де провести Літній відпочинок в Карпатах – 2022

Наша країна знаходиться у стані війни і досить часто ми не знаємо як діяти в тій чи іншій ситуації. Та психологи радять не замикатися, а продовжувати жити, дозволяючи собі дрібні радості навіть у найскладніший час. З наближенням літа все частіше виникають думки про звичний відпочинок. Про відпочинок на морі…

А море, а море…

Цього року ми не можемо розраховувати на відпочинок на морі, адже частина півдня України під окупацією, а на іншій частині ведуться активні бойові дії. Навіть після нашої перемоги, якийсь час відпочинок на морі все ще буде небезпечним через мінування берегової лінії. Хіба їхати закордон!? Але тоді без чоловічої компанії, оскільки до завершення війни чоловікам не можна покидати країну.

Літо, гори, відпочинок…

Відпочинок в Карпатах з басейном – це єдина альтернатива! Це звісно не відпочинок на морі, проте, якщо ви любите відпочивати з користю для здоров’я та із задоволенням для душі – ласкаво просимо на літній відпочинок в Карпатах з басейном! У цьому році Карпатське літо – благодать для відпочивальників: низькі ціни , комфортна погода, незаймана природа, цілющі мінеральні джерела, гірські потічки, кришталево чисте повітря, лісові ягоди, гриби та неповторні екскурсії.

Курортне містечко Східниця – бальнеологічний курорт з цілющими мінеральними водами, фантастичною природою, захоплюючим дозвіллям і цікавою історією знаходиться в Карпатах за 120 км від Львова, 22 км від Трускавця та 25 км від Дрогобича. Тут безпечно можна не лише відпочити, але й організувати своє дозвілля: відвідати заповідник «Тустань», меморіальний музей засновника курорту О. Стоцького, кам’яну церкву Святого Миколая XVII століття, здійснювати піші та велосипедні прогулянки національним заповідником «Сколівські Бескиди», купатися та ловити рибу в гірській ріці Стрий, отримати насолоду від карпатських водоспадів «Гуркало», «Шипіт», «Сопіт» і «Кам’янка».
Відпочинок в Карпатах з басейном на курорті Східниця  у 2022 році – найкраща можливість розслабитися, позбутися накопиченого стресу, оздоровитися, відновити свої сили, подбати про своє здоров’я  та провести час у родинному колі за найнижчі ціни.

Кращий відпочинок в Карпатах з басейном…

Щоб урізноманітнити своє літнє дозвілля та зануритися в атмосферу релаксу та в магію SPA  пропонуємо забронювати відпочинок у СПА – готелі «Респект Карпати». У нас батьки відпочивають – діти розважаються!

СПА – готель «Респект Карпати» – місце сили та затишку, де відчуваєш єдність з природою. Звуки Карпатських гір, мальовничі пейзажі, чисте повітря насичене хвоєю, цілющі Східницькі джерела мінеральних вод, затишна атмосфера, комфортні умови, смачна кухня і власний СПА – центр з бюветом мінеральних вод для відновлення і релаксу – здатні подарувати частинку здоров’я і абсолютну насолоду навіть за нетривалий час відпочинку.

Проведіть літо з користю для здоров’я – ваш організм обов’язково буде вам за це вдячний! Колектив СПА – готель «Респект Карпати» зробить усе можливе, щоб ви почували себе як у дома. Відпочинок в Карпатах з басейном на курорті Східниця – це найнижчі ціни на проживання, які дозволять вам безпечно пережити війну і оздоровитися, а нам забезпечити робочі місця, зберегти колектив, сплатити податки та надалі підтримувати українську армію.

Ми можемо ще довго говорити про літній відпочинок у Карпатах з басейном, але якщо у вас залишилися питання – зв’яжіться з нами за телефоном: 0674405755.
СПА – готель «Респект Карпати»: у нас краще!