Забронювати

Фітобар у Східниці

Друзі, а чи знаєте ви, що для відновлення балансу вітамінів, покращення імунітету, очищення організму від шлаків і токсинів та швидкого відновлення після навантажень дуже корисно вживати фітонапої? Завдяки природним компонентам, вони допомагають відновити красу, підтримати молодість і покращити здоров’я.

Натуральний карпатський фіточай з трав’яного збору – це як обійми…тільки в чашці. Зранку чай підбадьорить, в спекотний полудень він освіжить, а в холоднечу – зігріє. Карпатський чай з різнотрав’я можна вживати і для профілактики, і просто для задоволення, бо це воістину чарівний напій.

Фітобар SPA – центру готелю «Респект Карпати» – це невеликий острівець релаксу та природнє джерело вітамінів, де можна відволіктися від думок і насолоджуватися. Це час для себе…

У нашому фітобарі можна випити не лише ароматний трав’яний напій, настояний на гірських квітах і травах, але й оздоровчу порцію кисневої пінки, смачний коктейль з корисних овочів і фруктів чи смузі, а також смачну і запашну каву. Кисневий коктейль – це фіторозчин з мільйонами бульбашок і піни, який наповнений молекулами О2. Фахівці впевнені, що декілька годинну прогулянку в лісі можна замінити кисневим коктейлем, бо він не лише корисний для роботи мозку та серцево-судинної системи, але й позбавляє організм від кисневого голодування, хронічної втоми та гіпоксії. Смузі – це не просто коктейль – це вибух вітамінів, клітковини і мінералів, який очищує організм та усуває синдром втоми. Фруктові та овочеві смузі дуже корисні, бо легко засвоюються організмом, при цьому можуть бути однаково легким перекусом, якщо хочеш схуднути, і відмінним способом очиститися від шлаків.

Ви тільки уявіть, як після релаксу в SPA – центрі готелю «Респект Карпати», плавання в басейні, після сауни чи масажу, ви продовжуєте своє задоволення в фітобарі з чашечкою духмяного чаю з гірського різнотрав’я, кисневою пінкою чи смузі і споглядаєте мальовничі краєвиди Карпат. Саме так відпочивають після релаксу наші гості.

Відвідайте наш фітобар і отримайте насолоду, яка посилить ваші приємні відчуття після SPA – процедур. Відчуйте справжнє карпатське хюґе, щоб ваш відпочинок у Східниці став незабутнім. А мальовничі краєвиди, гірські пейзажі, чисте повітря, оточення хвойних лісів, східницькі цілющі мінеральні води, європейський сервіс і українська гостинність курортного СПА-готелю «Респект Карпати» нададуть вашій мандрівці атмосферності. Та навіть, коли ви приїдете на відпочинок у Східниці щоб виспатися, то все одно не забувайте про фітобар, бо це смачно і дуже корисно.

СПА – готель «Респект Карпати» – у нас краще!