Забронювати

Дозвілля у Східниці: ТОП-5 місць, які варто відвідати

Відпочинок у Східниці – це насамперед оздоровлення, відновлення та лікування. Східницькі мінеральні води багаті на мікроелементи та мінерали, мають чудодійну силу на людський організм, а тому користуються неабиякою популярністю. На відпочинок у Східниці приїжджають не тільки лікуватися. Багато гостей СПА – готель «Респект Карпати» поєднують лікувальні та оздоровчі процедури з активним дозвіллям та пізнавальним туризмом. І відпочинок у Східниці задовольняє різні потреби та відповідає запитам усіх категорій гостей курорту.

Пропонуємо до вашої уваги ТОП- 5 пізнавальних місць, які варто відвідати перебуваючи на відпочинку в Східниці.

МУЗЕЙ СТОЦЬКОГО. Можливо, ця експозиція не відповідає ролі місцевого науковця Омеляна Стоцького, який своєю наполегливістю розвідав 38 цілющих джерел мінеральних вод і, фактично, створив курорт Східниця. Проте пізнати і доторкнутися до речей людини, яка присвятила своє життя створенню курорту Східниця і досягла успіху – варто кожному, хто приїжджає на відпочинок у Східниці. Музей Стоцького – це місце сили, ентузіазму і прикладу боротьби за ідею. І ми впевнені, що експозиція надихатиме кожного, хто відвідає її, подарує відчуття впевненості і цілеспрямованості. Музей Стоцького знаходиться у Східниці на відстані 3 км від СПА – готель «Респект Карпати».

МУЗЕЙ-СКАНСЕН ВИДОБУТКУ НАФТИ. Це унікальне місце, де ви зможете побачити, як видобувалася нафта на початку ХІХ ст. Там ви дізнаєтеся, що чорне золото вперше почали видобувати саме у Східниці. І видобували його зовсім не так, як тепер ми можемо бачити по дорозі на відпочинок у Східниці. Музей-скансен поверне вас у минуле нафтовидобутку України. І це буде цікава подорож не тільки для дорослих. Від СПА – готель «Респект Карпати» Східницький музей-скансен видобутку нафти знаходиться на відстані 3,5 км.

БОРИСЛАВ. Місто Борислав зустрічає кожного, хто приїжджає на відпочинок у Східниці. Проте, поспішаючи на поселення, ми минаємо цікаві і незвичайні місця, які розташовані у ньому. Гасло Борислава – «Все починалося з нафти». І лише тут, відвідавши музей-аптеку Йогана Зега, ви зможете дізнатися про людину, яка перша в Європі очистила нафту і отримала ґас. У ХІХ столітті саме завдяки Зегу уся Європа перейшла на ґас, а нафтовидобуток набув індустріальних масштабів. Крім того, у Бориславі є церква Святої Анни, де зібрана найбільша у Центральній Європі колекція мощей святих. Це дійсно варто бачити. Відстань від СПА – готель «Респект Карпати» до цікавих бориславських локацій 11 км і 12,5 км відповідно.

ДРОГОБИЧ. Це місто має десяток рукотворних об’єктів культурної спадщини. Церква Святого Юра входить у список світової спадщини ЮНЕСКО. Крім найвідомішої дрогобицької пам’ятки у місті варто також відвідати: дерев’яну церкву Воздвиження Чесного Хреста, яка зведена у 1613 році; найстаріше підприємство України – Дрогобицьку солеварню; костел святого Варфоломія; місцеву Ратушу, яка дарує відвідувачам чудовий краєвид на Дрогобич і сусідні міста – Борислав, Трускавець і Стебник; вулицю Панську, де зосереджено найкрасивіші вілли ХІХ століття та побродити вуличками Івана Франка. Відстань до центру міста Дрогобич від СПА – готель «Респект Карпати» становить 24 км.

МІСЦЯМИ ВЕЛИКИХ УКРАЇНЦІВ. Курорт Східниця розташована поруч з місцями, де народилися великі українці – Іван Франко, Петро Сагайдачний та Андрій Мельник.
До батьківської садиби Івана Франка у с. Нагуєвичі від СПА – готель «Респект Карпати» лише 25 км. Тут ви зможете побувати у хаті, де народився один із фундаторів української державності, відвідати музей, погуляти лісовими Франковими стежками і посидіти біля дуба, під яким Іван Франко писав свої перші оповідання.
За 50 км від СПА – готель «Респект Карпати», у селі Кульчиці, народився один із найуспішніших козацьких старшин – гетьман Петро Конашевич Сагайдачний. Тут не має такого музейного комплексу як у Нагуєвичах, але походити місцями козацького героя і випити кави в будинку Юрія Кульчицького, який відкрив першу кав’ярню у Відні у 1683 році і, фактично, навчив пити каву усю Європу – варто.

Андрій Мельник – ще один український герой але уже ХХ століття. Один з організаторів Січових Стрільців і полковник армії УНР, голова Проводу Організації Українських Націоналістів та ініціатор створення Світового Конгресу Українців. Народився Андрій Мельник у селі Воля Якубова, яка розташована за 40 км від СПА – готель «Респект Карпати».

Це далеко не всі цікавинки, але саме у цих місцях можна відчути минуле, «доторкнутися» до героїв з книжок і краще зрозуміти історію своєї країни.
Як бачите, відпочинок у Східниці може бути доволі пізнавальним та активним. Ну а в перервах між дозвіллям пропонуємо вам релакс у СПА – центрі нашого чотирьохзіркового готелю.

СПА-готель «Респект Карпати» – у нас краще!