Забронювати

Про відпочинок у Карпатах!

Найцінніше, що у нас є – здоров’я!

Не усі види відпочинку можуть приносити користь. Задоволення так, але не користь! Та є види відпочинку, які не тільки корисні для перезавантаження мозку, але й для відновлення самопочуття та здоров’я. Це відпочинок у Карпатах!

Усі ми знаємо, що Карпати генерують величезну кількість кисню. Карпатські ліси є найкращими «легенями» для урбаністичного суспільства. Крім усього, середні висоти Карпатських гір мають позитивний вплив на людей з гіпертонією. Але найціннішим у Карпатах є мінеральні води!

Цілий спектр проблем зі здоров’ям можна вирішити, приймаючи мінеральні води Карпат, або бальнеологічні процедури. Ефективність водолікування доказана десятиліттями. Десятки курортних центрів Європи користуються величезною популярністю. Hydropathy, або гідропатія рятує людей від важких і хронічних недуг.

Курорт Східниця – це одна із лікувальних перлин Карпат. Мінеральні води Східниці є корисними при лікуванні багатьох захворювань. Зокрема: сечокам’яній хворобі, хронічних пієлонефритах, хронічних пієлоциститах нетуберкульозного походження, захворюваннях печінки при панкреатитах, цукровому діабеті, зниженні кислотності шлункового соку, очищенні організму від радіонуклідів, хронічних захворювань сечовивідних і жовчовивідних шляхів (хронічні холецистити, жовчокам’яна хвороба, хронічні гепатити, в тому числі неспецифічної етіології ), а також при патології захворюванні печінки, залізонедостатній анемії, хронічних гастритах, хронічних ентеритах і колітах, при променевих хворобах, при хронічних захворюваннях шлунка з пониженою кислотністю, хронічних циститах, хронічних захворюваннях нирок, хронічних холангітах, а також після хвороби Боткіна. Мінеральні води Східниці також можуть частково регенерувати тканини печінки.

Як бачимо, це унікальний дар природи. Тому обираючи відпочинок, пропонуємо подумати про відновлення здоров’я, про регенерацію організму! 13 джерел і свердловин мінеральних вод Східниці привнесуть у відпочинок у Карпатах не тільки задоволення, але й користь.

А СПА –готель «RESPECT» зробить Ваш відпочинок у Карпатах незабутнім!