Забронювати

АНТІСТРЕС: СПА-вікенд в Карпатах

Сучасній людині дуже важко навчитися «випускати пару», не бути «білкою в колесі», не гонитися постійно за новими досягненнями, не працювати нон-стоп 24/7 і у вихідні, не спати з телефоном під подушкою і, особливо, це відчутно в теперішніх умовах, коли інколи доводиться проводити безліч годин в укритті.

Ми не вміємо розслаблятися, щоб бути наодинці з собою, ми не влаштовуємо собі digital-детокс і не знаходимо часу для зустрічі з друзями, зрештою, нас поглинула метушня…
А ви коли-небудь пробували жити у ритмі slow life? Знаєте, а це дуже корисно нікуди не поспішати, обдумувати свої вчинки і розмірено проживати кожен день. Зробіть паузу! Спробуйте зібратися з думками і відчути смак життя. Це так потрібно! А особливо, в час небезпеки!

Romantic young couple with champagne in spa salon

СПА-вікенд «АНТІСТРЕС» в Карпатах – 48 годин життя у ритмі slow life! Це ідеальний відпочинок в Карпатах з басейном, де кожна хвилина часу подарує спокій, буде проведена з користю для тіла і насолодою для душі.

СПА-вікенд «АНТІСТРЕС» на курорті Східниця – емоційне та фізичне відновлення, повний релакс, очищення, омолодження та оздоровлення у атмосфері безтурботності, спокою і затишку.

Відпочинок в Карпатах з басейном у СПА-готелі «Респект Карпати» – відчуття безпеки та свіже Карпатське повітря насиче хвоєю. А ще це лікувальні Східницькі мінеральні джерела, SPA-ритуали, бальнеологічні та косметологічні процедури, релакс-масажі, аромотерапія та холістичний догляд тіла. Серед усього знайдеться місце для медитацій, прогулянок, екскурсій, активностей, гастроекспериментів і романтики. Це усе відпочинок на курорті Східниця у СПА-готелі «Респект Карпати» в ритмі slow life.

У СПА-готелі «Респект Карпати» до ваших послуг: затишні номери різних категорій, бювет мінеральних вод, критий і відкритий басейни, тренажерна зала, спелеокімната, фіто- і лобі – бари з кисневими коктейлями та пряними напоями, ресторан європейської та української кухні, дієтичне меню з органічних продуктів.

Відпочинок в Карпатах з басейном на СПА-вікенд «АНТІСТРЕС» підійде як жінкам, так і чоловікам. Тому шукайте час для себе і своєї другої половинки для ідеального СПА-відпочинку в ритмі slow life.

СПА-готелі «Респект Карпати» на курорті Східниця: у нас краще!