Забронювати

Куди поїхати на відпочинок з басейном

Бальнеологічний курорт Східниця знаходиться за першим Карпатським хребтом на відстані 100 км від Львова. Курортне містечко відоме своїми мінеральними водами, гірським м’яким кліматом, неперевершеною природою та українською гостинністю. А ще курорт Східниця увійшов у ТОП-10 безпечних курортів України – 2022.

СПА – готель «Респект Карпати» розташований на курорті Східниця – оздоровчий Едем українських Карпат. У нас можна не лише покращити здоров’я і відновити свій життєвий ресурс, але й «смачно» відпочити в безпечній, затишній і спокійній атмосфері. У СПА – готель «Респект Карпати» ви не почуєте сигналу повітряної тривоги! Проте у нас ви насолодитесь чистим карпатським повітрям, відпочинком біля басейну, оздоровчими та відновлювальними SPA – процедурами та самобутньою кухнею карпатських етносів.


До послуг гостей СПА – готель «Респект Карпати» є два басейни: критий – з протитечією і відкритий – для насолоди посеред самобутньої природи Карпат. І навіть коли у Східниці примхлива погода –ви гарантовано отримаєте якісний відпочинок з басейном. А вода – це, мабуть, кращий спосіб зупинити хвилю думок та зняти розумову напругу через тіло. Коли тіло стає вільним – завжди почуваєш себе в ресурсі та відчуваєш зв‘язок із собою та світом.

Вода – це життя. І відпочинок з басейном є життєдайним середовищем для майбутніх, особливо осінніх періодів. Східницька вода – це здоров’я! Вона має свій смак, колір, запах і оздоровчі властивості. Східницькі мінеральні води корисні як для лікування, так і для профілактики. У SPA – центрі готелю «Респект Карпати» функціонує власний бювет мінеральних вод з лікувальними водами 2С, №5, №6 та №13, басейни і сауни, лікувальні ванни та кабінети фахівців з апаратної фізіотерапії, масажні та косметологічний кабінет, спелеокімната та тренажерна зала. А ще у нас цікаве та різноманітне дозвілля! Тож відпочинок у Східниці це сім в одному – відпочинок і відновлення, оздоровлення, лікування, розваги та екскурсії та ще й задоволення від карпатської кухні, яка включає бойківські та лемківські страви. А відпочинок у Східниці з басейном – це чудовий вибір в умовах, коли українське море не зовсім доступне.

В умовах війни, коли нас супроводжує постійне відчуття небезпеки, відсутність впевненості у завтрашньому дні, стрес і поганий сон – уміння зібратися з думками, зосередитися, позбавитися паніки та відчути майбутнє є актуальним, як ніколи. Відпочинок у Східниці з басейном – це краще, що може бути цього літа!

Приїздіть в СПА – готель «Респект Карпати» і ми обіцяємо зберігати усмішки дорослих та щасливі очі дітей у стінах нашого готелю, як дорогоцінний скарб.

СПА-готель «Респект Карпати» – у нас краще!