Забронювати

Подяка УКФ

Напередодні свят є традиція підбивати підсумки року, що минає, і дякувати!!! Цьогоріч коронавірус змусив готельний бізнес виживати, і не кожен зміг встояти і витримати цю кризу. СПА-готель «RESPECT», завдячуючи нашим гостям і навикам колективу, пройшов цей складний рік, зберігши високий рівень сервісу гостинності! Ми робили все можливе, щоб в умовах карантинних обмежень зберегти працівників, створити безпечні умови лікування і відпочинку наших гостей та розвивати пізнавальний туризм у регіоні! А з інституційною підтримкою Українського культурного фонду, яка надійшла нещодавно, нам вдалося зберегти робочі місця, вектор розвитку культурного й оздоровчого туристичного бізнесу та компенсувати втрати, нанесені карантинами у 2020. Дякуємо усім нашим гостям за високий рівень довіри і вибір нашого готелю навіть у цей непередбачуваний 2020 рік! Дякуємо усій команді УКФ, що ініціювали і реалізували програму інституційної підтримки для туристичного бізнесу!

Дякуємо усьому колективу готелю за розуміння, терплячість і професіоналізм! Закриваючи сторінку 2020, будемо сподіватися, що у 2021 році нам не доведеться відмовлятися від звичного способу життя, в якому ще донедавна були прогулянки, подорожі, відпочинок, зустрічі, концерти, школи і дитячі садки.

Бажаємо, щоб у 2021 році у всіх нас усе буде добре і все задумане здійснилося! Із прийдешніми Новим роком і Різдвом Христовим!