Забронювати
Програма для схуднення «Osmo-thermy»

Програма для схуднення «Osmo-thermy»

Проблемою схуднення переймається більшість жінок та багато чоловіків по всьому світу. Існує маса сумнівних дієт та неефективних процедур. Доводиться постійно обмежувати себе, відчувати дискомфорт – і все це з невизначеним результатом.

Комплексна програма для схуднення «Osmo-thermy» на основі французької косметики Ericson Laboratoire створена як альтернатива всім популярним, але малоприємним методам.

Основний принцип «Osmo-thermy» – це відновлення осматичного балансу організму, його правильного водообміну. А також – ремінералізація шкіри та ароматерапія. У комплекс процедур входь ексфоліація та глибоке очищення шкіри, термо-обгортання, збагачення шкіри мінеральними солями і рослинними екстрактами.

Осмотичний ефект допомагає пропрацювати всі ділянки тіла. Включаючи застої – головні проблемні зони будь-якого організму. Це стимулює здоровий обмін речовин, активно очищає від токсинів та допомагає виводити їх з назовні. В результаті зникає й зайва вага, а шкіра приходить в тонус, підтягується і оздоровлюється. Поліпшується не тільки її зовнішній вигляд, а й фактичний стан структури.

Коли потрібна осмо-терапія?

До застосування схеми «Osmo-thermy» є кілька основних показань:

  • Набряклість, важкість у ногах, скупчення води або солей, целюліт;
  • Суха шкіра, яка втрачає еластичність і тонус;
  • Зашлакованість організму;
  • Стреси, постійна втома.

Програма «Osmo-thermy» – це комплексне лікування корисними мікро- і макроелементами. А ефірні олії, приємні аромати і розслабляючий ефект дозволяють відпочити і відновити гармонію між тілом та емоційним самопочуттям. Адже стреси та втома – головна біда нашого часу та основне джерело численних косметичних і медичних проблем.

Активні компоненти «Osmo-thermy»

Для програми «Osmo-thermy» використовується косметика Ericson Laboratoire. Основний ефект комплексу базується на двох ключових компонентах:

  • Ефірні олії одержують з допомогою парової дистиляції. Це цитрусові олії, лаванда, бергамот, герань, чайне дерево. Вони приємно пахнуть та розслаблюють, а в той же час мають явний терапевтичний ефект. Залежно від ваших побажань та потреб, є і заспокійливі, і навпаки – тонізуючі та підбадьорливі комплекси.
  • Солі Гренди збираються вручну. Вони багаті на корисні мікроелементи, натрій, калій, магній, цинк, кальцій і мідь. Такий комплекс найкраще компенсує потреби організму, сприяє глибокому очищенню, має антиоксидантну дію. У той же час процедури з солями не пересушують шкіру, а навпаки – насичують і зволожують її. А заодно і знімають м’язову напругу.

Програму для схуднення «Osmo-thermy» рекомендується проходити під наглядом професіоналів. Кількість і періодичність процедур призначаються індивідуально. Наприклад, осмо-сольові обгортання роблять 1-2 рази в тиждень, всього – 4-6 процедур. Особливо популярні антицелюлітні комплекси.

Програма «Osmo-thermy» користується попитом у багатьох країнах. Для кращого ефекту її можна поєднувати з іншими процедурами. Проводити подібну терапію рекомендується під час відпочинку, щоб нічого не заважало розслабитися. У СПА-готелі «Respect» ви якраз зможете сумістити корисне з приємним. Мальовнича природа Карпатських гір немов створена для насиченої відпустки в поєднанні з ефективним оздоровленням та доглядом за собою.