Забронювати

Серпень в Карпатах

Серпень літо завершає, а осінь зустрічає. Серпень як десерт, такий же солодкий, смачний і приємний… А ще, це коротка історія літа 2022 що минає і залишає спогади довжиною в три місяці…

Восьмий місяць року в юліанському і григоріанському календарях отримав свою назву від знаряддя праці. Назва останнього місця літа етимологічно пов’язана зі словом серп, бо це час жнив і у давнину саме серпом жали жито та пшеницю. У прадавніх слов’ян були ще інші назви серпня – жнивець, спасівець, копень, кивень, зоряничник, городник, хлібочол та серпанок.

Останній місяць літа багатий не лише щедрим урожаєм, але й традиційними святами. Відтак, на серпень припадає три Спаси: перший Спас – Медовий (Маковія) відзначається 14 серпня; другий – Яблучний Спас (Преображення Господнє) припадає на 19 серпня і 29 серпня третій -горіховий Спас. Свято Першої Пречистої – Успіння Пресвятої Богородиці відзначається 28 серпня. А ще у серпні відзначають іменини : Іллі (2 серпня), Марії (4 серпня), Бориса і Гліба (6 серпня), Анни (7 серпня) і Степана (15 серпня).

І хоча серпень – це останній місяць літа, не варто засмучуватися, ще є час насолодитися теплом, отримати безліч емоцій і насолодитися відпочинком в Карпатах. Не обмежуйте себе диваном, телевізором чи гаджетом – хапайте літо за хвіст і відчуйте справжнє Карпатське хюге з неперевершеними краєвидами, п’янким ароматом різнотрав’я, соковитими відтінками квітів, свіжістю літньої грози та найяскравішим зорепадом.

Кінець літа може бути аномально спекотним, тому відпочинок в Карпатах з басейном просто неба – це те що потрібно нашому організму, який останнім часом постійно стресує. Перезавантажитися і сховатися від міської метушні та сирен протиповітряної тривоги радимо на бальнеологічному курорті Східниця у чотиризірковому СПА – готель «Респект Карпати». Атмосферна місцина у серці Карпат відома на весь світ своїми цілющими лікувальними мінеральними водами, природними ресурсами для оздоровлення і лікування, цікавою історією, традиційною українською культурою і захоплюючим дозвіллям.

Відпочинок в Карпатах з басейном має бути не лише корисним, але й цікавим і для дорослих і для дітей! СПА – готель «Респект Карпати», який розташований у тихому закутку курорту Східниця, пропонує цікаве поєднання відпочинку, оздоровлення, водолікування і дозвілля. Тут можна поніжитися у відкритому басейні під променями сонця вдихаючи аромати карпатського різнотрав’я; порелаксувати у ванні «Клеопатри» чи в «Баварській ванні»; отримати задоволення від медового масажу, наситити організм солотвинською сіллю у спелеокімнаті, відновити сили у ритмі slow life, збалансувати гармонію між тілом та душею у атмосфері безтурботності, спокою і затишку. СПА – готель «Респект Карпати» має власний бювет найпопулярніших мінеральних вод курорту Східниця.

А ще відпочинок в Карпатах з басейном – це лікувальні Східницькі мінеральні джерела, SPA-ритуали, бальнеологічні та косметологічні процедури, озонотерапія, детокс та холістичний догляд тіла. Влаштувавши собі цікаве дозвілля з інстапрогулянками самобутніми локаціями і карпатськими краєвидами околиць бальнеологічного курорту Східниця можна наситити організм киснем і збадьоритися фізично. Серед усього знайдеться місце для фізичного навантаження, медитацій, прогулянок, екскурсій, гастроекспериментів і романтики.

У серпні ночі стають довшими і тому, окрім усього, ви матимете чудову нагоду на спокійний сон. Єдине що може вам завадити поніжитися у ліжку – неймовірний спів пташок на світанку. А тепер серйозно! Знайдіть час на відпочинок в Карпатах з басейном на бальнеологічному курорті Східниця. Побережіть своє здоров’я, дозвольте собі емоційно відпочити і насолодитися східницькою гостинністю із запашним ароматом серпневих Карпат.

СПА – готель «Респект Карпати» – у нас краще!