Бронювання номерів
Забронювати
Східниця у відстанях

Східниця – невеличке мальовниче курортне містечко навколо річки Східничанка. Воно сховалося між лісами, горами і водоспадами, а знамените чистим повітрям та цілющими мінеральними джерелами. Це один з кращих варіантів для корисного оздоровчого відпочинку.

Відстані до аеропортів:

  • До міжнародного аеропорту у Львові – 82 км;
  • До міжнародного аеропорту в Ужгороді – 98 км;
  • До Дрогобича – 28 км;
  • До Стрия – 39 км;
  • До Польщі – від 60 км;
  • До Словаччини – від 80 км.

Львів – 103 км

Львів – культурний, історичний і туристичний центр Західної України, відомий далеко за її межами. Його архітектура – багата і різноманітна. У ній змішалися традиції і звичаї багатьох народів. Львів – одне з найбільш багатонаціональних міст регіону. А його центр внесений до списку спадщини ЮНЕСКО.

Львів – це завжди насичена культурна, екскурсійна і розважальна програма. Розвинений тут і гастрономічний туризм. Крім того, тут одна з найбільших, зручних і розвинених транспортних розв’язок: дістатися зі Львова можна до будь-яких куточків регіону.

Відстань між Львовом і Східницею – близько 103 км.

Борислав – 10 км

Борислав – місто в передгір’ї Карпат на річці Тисмениця. Зі Львовом воно пов’язане автомобільним сполученням. Відстань – 89 км. Тут же закінчується залізнична гілка з Дрогобича.

Борислав – унікальний населений пункт, який одночасно знаходиться на нафто-озокеритному і газовому родовищах. Але незважаючи на активний розвиток промисловості, він залишається одним з найзеленіших українських міст.

Відстань між Бориславом і Східницею – близько 10 км.

Дрогобич – 20 км

Дрогобич – друге за рівнем економічного розвитку місто Львівської області. Заснований він в 11 столітті на місці соляних джерел. Саме соляна промисловість завжди була його головною сильною стороною.

Дрогобич вважається важливим культурним центром Львівщини. Тут багато зелені, музеїв, архітектурних пам’яток. Серед них – величезний краєзнавчий музей на 7 відділів і 58 залів. Також є театр, бібліотеки, будинки культури і філармонія. Безліч місцевих пам’яток присвячено видатним діячам науки та історії. Своє життя тут прожив і Юрій Дрогобич, перший український доктор медицини і філософії.

Відстань між Дрогобичом і Східницею – близько 20 км.

Трускавець – 20 км

Трускавець – відомий оздоровчий, реабілітаційний та бальнеологічний курорт, який розкинувся в передгір’ї Карпат біля річки Воротище. Перші письмові згадки датуються 1469 роком, але за даними археологічних розкопок поселення тут були вже в 4 столітті.

Трускавець довго був володінням галицько-волинських князів, а потім – польського короля. Офіційним роком створення бальнеологічного курорту вважається 1827 рік. Тоді побудували перше приміщення для сірководневих ванн біля джерела сульфідної мінеральної води.

Відстань між Трускавцем і Східницею – близько 20 км.

Прогулянки по Східниці

Сама Східниця – невелике і затишне містечко. Вона немов створена для піших прогулянок по місцевих визначних пам’ятках. Тут і історичні будівлі, і дивовижна природа. Це ідеальні умови для неспішного сімейного дозвілля і прогулянок з дітьми.

Головна особливість регіону – унікальна природа. Мандрівки хвойними лісами – обов’язкова частина програми. Також варто обійти всі бювети і проїхатися до найближчих пам’яток.

Ще один важливий момент комфортного дозвілля – комфортне проживання. Приїжджайте до нас з СПА-готель Respect. Зручне розташування, комфортабельні номери, повноцінний СПА-центр і власний бювет з мінеральними водами – що ще потрібно для приємного відпочинку.