Забронювати

Травневі свята в Карпатах – 2022

Травень 2022 року подарує українцям одинадцять вихідних. І дуже хочеться, щоб вони були мирні. Окрім традиційних вікендів, відпочивати будемо з 1 до 3 травня. А ще матимемо довгі вихідні 7 по 9 травня.

Оскільки літню відпустку поки планувати важко, варто скористатися чудовою можливістю і організувати собі травневий сімейний відпочинок в Карпатах з басейном. А якщо ви з родиною змушені були перебратися подалі на захід України, то маєте нагоду отримати позитивні емоції, які є майже поруч. Це буде чудовий травневий відпочинок на курорті Східниця.

Травневі Карпати асоціюються зі справжньою весною, незайманою природою, весняним сонцем та відновленням, яке нам так потрібне. Бальнеологічний курорт Східниця пропонує вам 38 джерел і 17 свердловин з різним хімічним складом мінеральної води, яка має найрізноманітніші лікувальні властивості. Але головна перевага курорту – багаті на кисень хвойні ліси. А ще Східниця затишна, красива та, найголовніше, – безпечна. Тут поєднані найкращі можливості для оздоровлення, лікування, відпочинку та туризму на будь-який смак та бюджет.

СПА -готель «Респект Карпати» – цілющий оазис безпеки, оздоровлення і відновлення. Ми забезпечимо вам бювет мінеральних вод, активне дозвілля, екскурсійні програми, смачну і корисну кухню, оздоровчі процедури і масу можливостей для релаксу, краси та здоров’я, які гармонійно поєднані з атмосферою приємного спокою та комфорту. СПА – готель «Респект Карпати» – це неповторний сімейний відпочинок в Карпатах з басейном.

СПА-центр «Респект Карпати» пропонує вашій увазі бальнеологічні, оздоровчі, омолоджуючі та естетичні програми на всі випадки життя. У нас ви отримаєте професійну діагностику, фізіотерапію, озонотерапію, бальнеологічні процедури, програми для детоксикації організму та інші спеціальні медичні програми. Наші спеціалісти розробляють індивідуальну програму лікування чи оздоровлення для кожного гостя.

У нашому СПА-центрі є все: від лікувального і розслаблюючого масажу до косметології обличчя і тіла. Усі процедури проводяться в окремих кабінетах під чуйним керівництвом професіоналів. У СПА – готелі «Респект Карпати» ми використовуємо тільки професійні косметологічні лінії від кращих французьких та італійських виробників: GERARD’S, ERICSON LABORATOIRE, SOTHYS, BEAUTY SPA, ТМ DERMA SERIES. Крім того, у вашому розпорядженні просторий басейн, фінська лазня, римська парна і тренажерна зала, які зроблять ваш сімейний відпочинок в Карпатах з басейном корисним і атмосферним.

Розкішний вибір оздоровчих процедур на курорті Східниця захистить вас від неприємних емоцій і турбот, огорне спокоєм, надією і вірою в себе та подарує відчуття єднання душі та тіла.

Навіть у такий важкий для усіх нас час не припиняйте любити себе і знайдіть час на сімейний відпочинок в Карпатах з басейном.

СПА – готель «Респект Карпати» – у нас краще…