Забронювати

ВелоБескиди – новий туристичний маршрут біля Східниці

3 червня 2022 року, в Міжнародний день велосипедистів, на Львівщині презентували новий вело-пішохідний туристичний маршрут «ВелоБескиди».

100 км пішохідно-велосипедний маршрут з’єднав Бориславську, Трускавецьку та Східницьку ОТГ. Родзинкою нового туристичного маршруту є оглядова вежа на горі Цюхів Верх, що знаходиться між Східницею та селом Орів. Висота вежі 15 метрів. Пішохідно-трекінгова та велосипедна інфраструктура з таким кілометражем нині єдина в Україні.

У межах проекту «ВелоБескиди» облаштовано також байк-парк, встановлено інформаційні туристичні знаки, створено майстерню та мийку для велосипедів, облаштовано велодоріжки та велотраси різної складності, загальною протяжністю 34,32 км. Прокладено пішохідні туристичні маршрути загальною протяжністю 59,64 км та облаштовано оздоровчий шлях – «теренкур».

Нові туристичні маршрути розраховані на різні вікові категорії. Вони сподобаються і шанувальниками екстриму даунхільних трас і прихильникам скандинавської ходьби чи прогулянок в лісі.

ВЕЛОСИПЕДНІ МАРШРУТИ «ВЕЛОБЕСКИДИ»

Борислав (витяг «Буковиця») – Східниця (джерело №6 біля СПА -готель «Респект»). Це веломаршрут середнього рівня складності.
Борислав (витяг «Буковиця») – Тустань (легкий рівень).
Борислав (витяг «Буковиця») – Трускавець (дуже легкий рівень).
Борислав (витяг «Буковиця») – г. Цюхів Верх Тут, на горі Цюхів Верх (931 м) –встановлена оглядова вежа, яка дарує відвідувачам неповторну панораму на Карпати і доли Підгірря.

ПІШОХІДНІ МАРШРУТИ «ВЕЛОБЕСКИДИ»

Пішохідні маршрути мають 12 зон відпочинку з альтанками, лавочками, теренкуром для активних занять.
«Золота баня» – маршрут Борислав (витяг «Буковиця») — Східниця (джерело №6 біля СПА -готель «Респект»). Маршрут включає оглядову вежу на горі Цюхів Верх.
«Цюхів Верх» – маршрут Борислав (витяг «Буковиця») – гора Цюхів Верх легкого рівня.
«Ядвігін тракт» – маршрут Борислав (витяг «Буковиця») — Заповідник «Тустань».
«Монастирська дорога» – маршрут Борислав (витяг «Буковиця») – Городище.
«Соляний шлях» – маршрут Борислав (витяг «Буковиця») – Трускавець. Маршрут включає дві Карпатські вершини – гора Цюхів Верх (931 м) та гора Бобовище.
Новостворений вело-пішохідний туристичний маршрут «ВелоБескиди» урізноманітнить відпочинок та дозвілля гостей СПА- готель «Респект Карпати» і принесе нові емоції від перебування на курорті Східниця.