Забронювати

Весняні канікули: відпочинок в Карпатах з дітьми

Весна приносить із собою не тільки тепло, а й багато вихідних. А це означає, що з’явиться спокуса для відпочинку там, де всюди відчувається життя: де незабутні гірські пейзажі, природні мінеральні джерела, цілюще екологічно чисте повітря, душевний спокій та релакс.

Сімейний відпочинок в Карпатах з дітьми

Організувати незабутні весняні канікули для своїх дітей – це мрія усіх батьків. У цьому році весняні канікули стартують 28 березня, а вже наступного понеділка, 4 квітня, школярі знову сядуть за парти. Щоб дитина встигла набратися життєвих сил, відкрила для себе нові горизонти і знайшла нове захоплення, найкраще підійде сімейний відпочинок в Карпатах. Для дітлахів така подорож є діаметральною зміною клімату, що допомагає збільшити стійкість до хвороб. Це чудова профілактика дихальних шляхів. Гори дарують абсолютно чисте і свіже повітря, а також природні ресурси для оздоровлення та лікування. Концентрація кисню в Карпатах у 8-10 разів вища ніж у містах, і в 3-4 рази більша ніж біля моря. Іонізоване повітря піднімає настрій, імунітет і обмінні процеси, позитивно впливає на самопочуття, знижує стомлюваність і придушує хвороботворні віруси. Тому відпочинок у Карпатах з дітьми, це важливо!

Чим хороший відпочинок у Східниці?

Багато українців вже давно внесли Східницю до списку місць, які є обов’язковими для відвідування. Курортне селище Східниця, яке також називають «Українською Швейцарією», поєднує в собі типову карпатську природу, традиційну українську культуру, національну карпатську кухню та якісну туристичну інфраструктуру. Джерела Східниці дарують 38 видів мінеральної води, яка лікує і запобігає цілій низці захворювань.

Курорт Східниця розташований біля національного парку «Сколівські Бескиди», середньовічної наскальної фортеці «Тустань», батьківщини відомих на увесь світ українців – Петра Сагайдачного, Івана Франка, Андрія Мельника та Юрія Дрогобича. Тому відпочинок у Східниці це корисно та цікаво!

Незабутні весняні канікули в Карпатах

Вибрати готель для відпочинку в Карпатах з дітьми непросто. Плануючи сімейний відпочинок в Карпатах варто враховувати вік та зацікавлення дітей, тип розваг, а при виборі готелю оцінювати наявність необхідної інфраструктури. Важливо звернути увагу на дитяче харчування і оздоровчі процедури. СПА готель «Респект» пропонує цікаве поєднання відпочинку, оздоровлення та розваг! У СПА готелі «Респект» є можливість замовити смачні і корисні страви, наприклад, свіжі йогурти, домашня випічка, свіжовижаті соки. У нас вперше у карпатському регіоні запроваджено безлактозне меню, яке буде корисне не тільки дітям, але й дорослим.

Для прогулянок у нас є дитячі та дорослі велосипеди і самокати. У дощову погоду можна весело провести час у дитячій кімнаті з яскравими іграшками, книгами, або подивитися цікавий фільм у нашому кінотеатрі. Та щоб сімейний відпочинок в Карпатах на весняні канікули запам’ятався нашим маленьким гостям яскравими емоціями і веселими враженнями, аніматори підготували для дітей спеціальні розвиваючі програми і майстер класи. А екскурсії до фортеці «ТуСтань», на батьківщину Петра Сагайдачного, Івана Франка, Андрія Мельника та Юрія Дрогобича, чи у Бориславський музей винахідника переробки нафти Йогана Зега стануть незабутніми пізнавальними квестами.

СПА готель «Респект» – це відпочинок в Карпатах з басейном.

Але як можна бути у СПА-готелі та обійтися на відпочинку у Східниці без релаксу і відновлення? – Ніяк! Ми пропонуємо відпочинок в Карпатах з басейном. Спеціалістами СПА-центру було розроблено оздоровчий пакет для дітей від 6-ти до 12-ти років, який допоможе зміцнити імунітет і запобігти розвитку хронічних захворювань. Розслабитися і потішити себе купанням в басейні, саунами, лікувальними ваннами, масажами, спелео- та фітотерапією зможе себе не тільки Ваша дитина, але й Ви. До послуг дорослих гостей найрізноманітніші ванни з мінеральною водою, програма омолодження і детоксикації, романтичний нічний басейн, відновлювальні і профілактичні СПА-процедури для обличчя і тіла.

Вибираючи відпочинок в Карпатах з дітьми у СПА готелі «Респект» Вам не варто турбуватися про дозвілля вашої дитини.

У нас діти розважаються, а батьки відпочивають!