Забронювати

Як вибрати готель для відпочинку з тваринами: на що звертати увагу

Все частіше люди прагнуть подорожувати з хатніми улюбленцями, щоб не залишати їх у друзів і близьких. Адже у відпустці хочеться розслабитися і відпочити, а не постійно турбуватися про чотириногого друга. Та й цілі поїздки бувають різні. Хочемо поділитися важливими нюансами, на які варто звернути увагу при виборі готелю для відпочинку з тваринами.

  • Насамперед, бронювати таке житло краще заздалегідь, просто тому що кількість пропозицій завжди обмежена, і вони швидко розлітаються. Стандартна в Європі позначка для таких готелів і апартаментів – Pet Friendly. На більшості популярних майданчиків для пошуку, бронювання і оренди житла давно є відповідні фільтри.

  • Перелік зручностей для улюбленця повністю залежить від класу готелю. Десь вам потрібно буде самостійно подбати про харчування, миски, місце для вигулу та інші дрібниці. Десь на території готелю є свої майданчики для ігор, окремі веранди при ресторані, підстилки, будиночки, доставка корму, тощо. Іноді можна навіть знайти додаткові послуги догсіттера.

  • У будь-якому випадку радимо запастися своїми мисками, лотками, килимком, переносками, рушниками та засобами догляду, щоб мінімізувати стрес для тварини.

  • При виборі готелю з твариною краще завжди точно і чітко обумовити всі нюанси. Опишіть, що у вас за улюбленець, яка порода, розміри і вага. Важливо, щоб адміністрація готелю офіційно дала підтвердження про розміщення, щоб потім не зіткнутися з претензіями співробітників або сусідів на місці.

  • Зазвичай за проживання з твариною в готелі потрібно доплатити. В середньому це близько 10-15% від вартості номера, але все індивідуально. Іноді діє система депозитів: на рахунку бронюється певна сума, з якої списується частина, якщо улюбленець щось зіпсує. При сприятливому розвитку подій вся сума повертається в ваше розпорядження при виселенні.

  • Дізнайтеся, чи можна залишати улюбленця в номері на самоті – це не завжди дозволяють. Якщо у вас пляжний курорт, дізнайтеся також, чи можна брати улюбленця на пляж або можливо поблизу є окремий пляж.

  • Вам обов’язково знадобиться ветеринарний паспорт, в якому вказана вся інформація про щеплення. Звісно, ці щеплення повинні бути зроблені своєчасно і заздалегідь.

  • Якщо вибираєте житло з собакою, обов’язково вивчіть сам район і околиці. Добре, якщо адміністрація готелю дасть дозвіл на проживання. Але вам знадобиться ще десь вигулювати улюбленця, грати з ним, ховатися від холоду, спеки та негоди. Дізнайтеся, де знаходиться найближча ветеринарна клініка та аптека. Навіть якщо ваш улюбленець повністю здоровий, ситуації трапляються різні.

  • Якщо ви плануєте відпочинок в спекотних країнах, в номері обов’язково повинен бути справний кондиціонер. Якщо людина ще може врятуватися від палючого сонця в басейні або океані, улюбленцям це набагато складніше. А для денних прогулянок існують спеціальні охолоджуючі жилети. Зверху тканина, яка відбиває сонячні промені, а внутрішній шар перешкоджає випаровуванню вологи. Крім того, існують охолоджуючі підстилки, нагрудники та інші аксесуари.