Забронювати

Здоров’я без ліків, або у чому секрет фізіотерапії

Про неї знято десятки передач, нею лікують сотні хвороб. Книг та наукових праць з цієї теми — тисячі. Однак, для багатьох фізіотерапія залишається загадкою. У чому ж секрет фізіотерапії? Що зробити для швидкого одужання і які процедури підходять саме вам?

Усім, хто дбає про своє здоров’я може бути рекомендована безпечна не медикаментозна терапія – фізіотерапія. Цей метод підвищує працездатність, зміцнює імунітет, активує важливі біохімічні процеси. Використовується у програмах реабілітації, після вірусних захворювань, у лікуванні шлунково-кишкового тракту, м’язів і кісток, суглобів, включаючи порушення нервової системи, хронічні бронхіти, астму та інші захворювання.

Відновлювальний відпочинок у Східниці– найкращий вибір для оздоровлення і лікування за допомогою фізіотерапії. Популярний бальнеологічний курорт, багатий на мінеральні води, забезпечує ефективне лікування та профілактику, як у дорослих, так і дітей. Фізіотерапія на курорті Східниця – це цілісний підхід до здоров’я, використання природних факторів і досягнень медицини для сучасного лікування та реабілітації. А ще курорт Східниця увійшов у ТОП-10 безпечних курортів України у 2022 році.
Якісний відновлювальний відпочинок у Східниці шукайте у СПА – готелі «Респект Карпати», бо це поєднання усіх згаданих чинників з високою кваліфікацією працівників, комфортними умовами проживання і українською гостинністю. Ми створили для вас умови, де мінеральні води, гірський клімат, та природні багатства будуть поряд. Для цього у нас функціонує СПА – центр «RESPECT», де є бювет і мінеральні води, басейн і сауни, лікувальні ванни та кабінети фахівців з апаратної фізіотерапії, масажні та косметологічний кабінет, спелеокімната та тренажерна зала. Це атмосферний відпочинок у Східниці.

До послуг гостей СПА – центру «RESPECT» доступні такі види фізіотерапії: озокеритотерапія, ультразвук, електрофорез, інгаляційна терапія, магнітотерапія, лазеротерапія, високотонова терапія, озонотерапія, пресотерапія, сухі вуглекислі ванни і лікувальний масаж. У нашому СПА – центрі гідромасаж та підводний душ масаж проводиться у професійній гідро масажній ванні чеського виробництва «AQUADELICIA VIII». Фахівці СПА – центру виконують низку процедур, зокрема: підводний душ з перозоном та підводний душ з бішофітом. Також для лікування ми використовуємо мінеральні води та ванни з додаванням ефективних концентратів на основі натуральних компонентів від компанії «SPITZNER» (Німеччина).

У СПА – центрі готелю «Респект Карпати» також використовуються мінеральні ванни з перозоном (каштан, лаванда, пінемінтол, польові трави, для мязів і суглобів, дерматологічний), хвойно- мінеральна ванна, ванна з бішофітом та сірководнева ванна. Ми пропонуємо гостям фітованни з додаванням цілющих карпатських трав’яних настоїв і екстрактів: хвойні (ялівець, сосна), заспокійливі (меліса, м”ята, валеріана), антицелюлітні (збір дерматологічних трав), лікувальні (вереск, золотушник, вероніка лікувальна, спориш).

Крім усього наші гості мають можливість приймати мінеральні води, які поставляються у власний бювет і отримувати наступні процедури фізіотерапії:

ОЗОКЕРИТОТЕРАПІЯ чи ГРЯЗЕЛІКУВАННЯ – є традиційними для курорту Східниця, оскільки поряд, у Бориславі, знаходиться єдине місце покладів озокериту в Україні. У СПА – центрі готелю «Респект Карпати» озокеритові аплікації, в тому числі з бішофітом, проводяться завдяки озокеритомішалці AR-50 та термошафі FW-4060 і є надзвичайно ефективні для лікування травм периферичної нервової системи та опорно-рухового апарату, хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту та захворювань жіночих і чоловічих статевих органів.

 

 

 

УЛЬТРАЗВУК – має термічний ефект. Під впливом ультразвуку активізуються різні внутрішньоклітинні процеси, підвищуються проникність шкірного покриву, а також покращується засвоєння ліків через шкіру. У СПА – центрі «RESPECT» використовується ультразвуковий апарат SONARIS (Польща). Процедури ультразвукової терапії включають фонофорез з гелем для суглобів Vivasan (Швейцарія) та фонофорез з гідрокортизоновою маззю/ Диклак гель 5%/Долобене.

 

 

 

ЕЛЕКТРОФОРЕЗ – лікувальний метод, який дозволяє зарядженим іонам обійти шлунково-кишковий тракт і впливати на весь організм через систему кровообігу. У СПА – центрі готелю «Респект Карпати» електротерапія здійснюється із застосуванням фізіотерапевтичного апарату «ENDOMED 682», що генерує близько 90 лікувальних програм. З його допомогою проводиться і вакуумна терапія. Ефективність вакуумної терапії щодо дезінтеграції і видалення набряків у тканинах дозволяє використовувати її в комплексі з електротерапією. Процедури проводяться з медикаментами, з бішофітом та з лікувальним препаратом ЛІДАЗА.

 

 

 

 

МАГНІТОТЕРАПІЯ – знижує ризик розвитку ускладнень і скорочує період реабілітації. Магнітне поле зменшує в’язкість крові, має протизапальний, протинабряковий, знеболювальний, антиалергічний та імуномоделюючий ефекти. У СПА – центрі «RESPECT» використовується апарат для імпульсної магнітотерапїї «DIMAP V».

 

 

 

 

 

ІНГАЛЯЦІЙНА ТЕРАПІЯ – це процедури, які корисні як дорослим, так і дітям. Трав’яні  інгаляції очищають слизову оболонку дихальних шляхів (носоглотка, гортань, бронхи, носові пазухи). Інгаляційна терапія з використанням ефірних масел VIVASAN (Швейцарія) розріджує слизистий секрет бронхіального дерева, має  протинабрякову  і антисептичну дії. У СПА центрі готелю «Респект Карпати» використовується компресорний інгалятор MEGANEB PLUS на якому проводяться процедури на лікарському препараті Декасан р.0,2% та на основі ефірних масел Vivasan.

 

 

ЛАЗЕРОТЕРАПІЯ – це лікувальний метод, який не має протипоказань та вікових обмежень. Призначається при ряді захворювань опорно-рухової системи, органів дихання, імунної системи в, тому числі, в комплексі з іншими фізіотерапевтичними процедурами. У СПА – центрі «RESPECT» використовується апарат для лазерної терапії «POLARIS 2» (Польща) з використанням сканера. Тривалість процедури – 20 хв., 40хв. і 60 хв.

 

 

 

 

МІОСТИМУЛЯЦІЯ (пасивний фітнес) – це унікальна методика, яка забезпечує делікатний вплив на людський організм електрострумів низької частоти. Мікроструми благотворно впливають на лімфатичні судини, м’язи і шкіру і, одночасно стимулюють нервові волокна м’язів. У СПА – центрі готелю «Респект Карпати» функціонує лімфодренажний апарат PR-901 ALVI Prague, (Чехія).

 

 

 

 

 

 

 

ОЗОНОТЕРАПІЯ швидко усуває кисневе голодування організму, покращує споживання глюкози та допомагає збалансувати його роботу. Озонотерапія у багатьох випадках заміняє антибіотики при лікуванні запальних процесів та інфекцій. Для цього у СПА – центрі «RESPECT» використовується німецький апарат для озонотерапії «HYPER-MEDOZON COMPACT». Застосовуються процедури внутрішньовенної озонотерапії з ізотонічним розчином та підшкірна ін’єкція з озоном.

 

 

 

 

ПРЕСОТЕРАПІЯ використовується для стимулювання відтоку лімфи та венозної крові з кінцівок. Пресотерапія ефективна у боротьбі з целюлітом, а також сприяє зняттю втоми та усуненню безсоння. У СПА – центрі готелю «Респект Карпати» використовується чеський лімфодренажний апарат PR-901 ALVI Prague на якому успішно проводяться процедури лімфодренажного масажу, корекцію фігури \ інфрачервоне прогрівання.

 

 

 

 

За здоров’ям це до нас!

СПА – готель «Респект Карпати» – це корисний і лікувальний відпочинок у Східниці. Наші спеціалісти здатні подарувати частинку здоров’я, незабутній релакс і абсолютну насолоду.

СПА – готель «Респект Карпати»: У нас краще!