Забронювати

5 причин приїхати на лікування в Східницю

Східниця – невелике курортне селище і справжня перлина Карпат. Щороку до нас приїжджає все більше туристів з усієї країни в пошуках лікування, оздоровлення та релаксу. Територіально Східниця знаходиться неподалік від кордону з Польщею приблизно в 100 км від Львова.

І у нас є мінімум 5 причин, чому варто приїхати до нас на лікування!

1. Мінеральні води

Східниця в першу чергу славиться своїми цілющими джерелами. Мінеральні води з мікроелементами і корисними солями в складі покращують обмінні процеси, роботу внутрішніх органів і самопочуття в цілому.

У Східниці є кілька джерел:

  • Води типу «Боржомі» для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту;
  • «Нафтуся» з вираженим жовчогінним ефектом;
  • Гідрокарбонатно-кальцієва вода з підвищеним вмістом заліза для крові.

2. Озонотерапія

Озонотерапія передбачає насичення клітин киснем. Для цього внутрішньовенно, підшкірно або внутрішньом’язово вводиться спеціальна озоно-киснева суміш. У неї виражений антисептичний, протизапальний і знеболюючий ефект.

Озонотерапія широко використовується в косметології і в медицині. Вона допомагає боротися з шкірними захворюваннями, гінекологічними, гастроентерологічними, неврологічними та іншими проблемами. Її використовують в комплексній терапії для лікування захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної та ендокринної систем.

3. Бальнеологія

Бальнеологічні процедури – це цілющі ванни з лікувальних вод. Використовуються спеціально приготовлені мінералізовані води з підвищеним вмістом йоду, магнію, цинку, кальцію, сульфатів, натрію, калію та інших компонентів.

Ванни надають комплексний вплив на організм людини. Стимулюються обмінні процеси, організм очищається, йде зайва вага.

4. Фізіотерапія

Фізіотерапія передбачає комплексний вплив різних чинників. Використовується тепло і холод, лікувальні грязі і води, магнітне поле та ультразвук, електричний струм і різні види випромінювання. У поєднанні з прийомом мінеральних вод фізіотерапія зміцнює імунну систему і пробуджує власні ресурси організму. Процедури майже не мають протипоказань, повністю безпечні і безболісні.

5. Екскурсійна програма

Лікування та оздоровлення можна поєднати з захоплюючим дозвіллям.

  • Неподалік від Східниці знаходиться дивовижне середньовічне наскельне містечко Тустань. Вчені вважають, що Урицькі скелі сформувалися ще на дні океану Тетіс. А приблизна дата створення Тустані – 5 століття до н.е. Першу фортецю для контролю Соляного шляху звели ще білі хорвати.
  • Скелі Довбуша – унікальний природний комплекс, якому вже понад 70 мільйонів років. Колись тут було язичницьке святилище, потім – християнський скит, а ще пізніше – сторожова фортеця.
  • Національному парку «Сколівські Бескиди» вже 20 років. Між віковими ялинами і буками протікає річка Стрий. На території – понад 40 мінеральних джерел, водоспади Кам’янка і Гуркало, гора Парашка висотою понад 1200 метрів.
  • Дрогобич – колишня столиця солеваріння. Місто Юрія Коперника, Івана Франка та Бруно Шульца. Сьогодні це місто, в якому зосереджена ціла низка туристичних об’єктів, в тому числі зі списку ЮНЕСКО. Найвідоміші: Церква Юра та Костел Св.Варфоломія.
  • Борислав – колишня столиця нафтовидобутку. Сьогодні у Бориславському храмі Св.Анни знаходиться найбільше у центральній Європі зібрання мощів святих.

А якщо ви вже визначилися, що точно хочете приїхати в Східницю, але поки не вирішили, куди саме – запрошуємо до нас! СПА-готель «Respect» подбає про ваш комфорт!