Забронювати

Березень: де провести відпочинок в Карпатах

Перший місяць весни традиційно асоціюється зі святом 8 березня. А ще у березні дитячі весняні канікули. І якщо весняні канікули – це час, коли потрібно забезпечити активний відпочинок в Карпатах для оздоровлення дітей, то довкола свята 8 березня триває дискусія.

Сьогодні багато українців шукають відповіді на питання чи святкувати 8 березня, чи ні? І той факт, що у більшості країн світу такого свята не існує, тільки «підливає масла у вогонь» цієї дискусії.

Традиція святкування 8 березня має доволі непросту історію, яка містить різні дати, події і континенти. Прихильники відзначення Жіночого дня 8 березня звертаються до історичної події, яка має назву «Марш порожніх каструль». Так, 8 березня 1857 року в американському Нью-Йорку жінки – працівниці текстильних фабрик уперше вийшли на вуличну демонстрацію на захист своїх прав і створили першу жіночу профспілку. Противники святкування 8 березня вважають, що традиція відзначення жіночого свята не має жодного відношення до жінок. На їхню думку, це абсолютно ідеологічне свято, яке започаткували російські більшовики у 1921 році і присвятили його подіям лютневої революції 1917 року в місті Санкт-Петербург.

І справді, свято 8 березня у світі має виключно локальний характер. І з кожним роком, після розпаду СРСР та Варшавського договору, у більшості країн Центральної Європи ця традиція забувається.

То що робити 8 березня: святкувати чи ні? – запитаєте Ви.

Відпочинок у Карпатах у СПА готель «Респект» (Східниця) – це найкращий компроміс між противниками і прихильниками відзначення 8 березня! І якщо поряд з Вами кохана людина, то відкиньте усе і подаруйте їй свято неповторної весни – відпочинок в Карпатах! У нас розроблена цілісна програма корисного відпочинку: відновлювальні і омолоджуючі СПА процедури, масаж, бювет мінеральних вод, романтичний нічний басейн, сауни, пізнавальні екскурсії, тематичні музичні вечори і неповторна карпатська кухня. Курорт Східниця чекає на вас.

Відпочинок в Карпатах в СПА готель «Респект», дає змогу в безпеці та комфорті насолоджуватися неймовірним часом, коли прокидається карпатська природа: з 28 лютого по 6 березня – Колодія (Масляна) з атмосферними народними традиціями, а з 27 березня по 3 квітня – дитячі весняні канікули.

СПА готель «Респект» (Східниця) – це неповторне місце, де на вас чекає спокій, комфорт, безпека, задоволення, омолодження, насолода відновлення, краса і здоров’я. А ваших дітей – веселі і корисні дитячі весняні канікули з майстер-класами, екскурсіями, іграми і розвагами. У нас діти розважаються, а батьки – відпочивають!
СПА готель «Респект» – атмосферний відпочинок в Карпатах з басейном. У нас краще..!