Забронювати

День Незалежності України в Карпатах – 2022

24 серпня – День Незалежності України. У 2022 році цей день припадає на середу. У мирний час, ми б мали довгі вихідні, але не в нинішніх умовах.

У будь-якому випадку ви маєте чудову нагоду створити собі невеличку відпустку в горах – відпочинок в Карпатах, оздоровлення на курорті Східниця та відзначення дня народження нашої країни разом зі СПА – готель «Респект Карпати».

Курорт Східниця – це ідеальне місце, де варто відсвяткувати День Незалежності України. СПА – готель «Респект Карпати» – одне із цілком безпечних місць України. І це чудова можливість, щоб відновити свої сили перед початком нового навчального року, підготувати організм до оксамитового сезону і наситити останні дні серпня незабутніми враженнями…

У День Незалежності України ми передбачили святковий гастровечір з етнічною карпатською кухнею, приємні компліменти від СПА – центру, атмосферне дозвілля та чудовий відпочинок в Карпатах з басейном.

Відпочивайте звично! І нехай кожна хвилинка літа несе безпеку, радість і нові враження! Лише декілька днів на відпочинок в Карпатах на курорті Східниця – і ви знову відчуваєте себе сповненими сил і енергії для таких бажаних перемог.

СПА – готель «Респект Карпати» – у нас краще!