Забронювати

День Тетяни у Карпатах!

25 січня традиційно відзначається Тетянин день. Дата святкування дня святої великомучениці Тетяни обрана не випадково. Його почали відзначати ще в далекому III столітті. Православна церква вшановує пам’ять святої великомучениці Тетяни Римської, яка поклала життя своє на вівтар служіння людям.

З давніх-давен про свято говорили так: “Тетяна і коровай пече, і доріжки по річці б’є, і хоровод веде!”. Великомучениця Тетяна не лише заступниця і берегиня, але й покровителька молоді і студентства. За традицією, у цей день печуть хліб і пряники у формі сонечка – це робить весну трохи ближче, а сонечко за вікном – яскравіше і тепліше. Кожен член сім’ї повинен обов’язково спробувати шматочок такого “сонечка”.

У СПА-готелі «RESPECT» цей чудовий день святкуватиметься по особливому: з оздоровчими, відновлювальними, омолоджуючими СПА-процедурами, релаксуючим масажем та нічним басейном.
У нас пануватиме незвичайна атмосфера: святкова програма, свічки, жива музика, смачна вечеря, п’янкі карпатські наливки та солодкий подарунок від шеф-кухаря. А серед іменинниць ми розіграємо спеціальні подарунки від нашого СПА-центру.

Даруйте найкращі емоції вашим рідним і не відмовляйте собі у задоволенні привітати їх найкращим подарунком!