Забронювати

Лавандова терапія і відпочинок в Карпатах

Лаванду називають «блакитним золотом» Провансу, символом французького півдня, «ароматом туманної свіжості». Лаванда стала символом любові, краси та вишуканості та знайшла широке застосування в декоративних цілях, у виготовленні косметики та парфумерії, у кулінарії та побуті.

Лаванда високо цінували у Стародавній Греції та Римі за її аромат та лікувальні властивості. Римські патриції натиралися лавандовою ефірною олією, вважаючи її надійним захистом від епідемій. У Стародавньому Єгипті її використовували для бальзамування. У період середньовіччя, у країнах центральної Європи, лаванді приписувалися магічні властивості і застосовували для відлякування нечисті. У XIV столітті, на зорі епохи Відродження, з’явилися перші парфуми, у складі яких використовувалося масло лаванди та розмарину. Парфуми з лаванди отримали назву «вода угорської королеви» і їм приписували чарівні властивості, які зберігали красу та продовжували молодість. Бароко дало лаванді нове життя, заполонивши сади багатих замків та палаців. Марія- Антуанетта використовувала лаванду не лише для оздоблення свого палацу, але й для ароматизації своїх кімнат.

Лаванда – ефективний цілющий засіб, який поєднує в собі заспокійливу дію, протизапальні властивості, допомагає зняти стрес та впоратися з депресією. Ванни з маслом і квітками лаванди та ароматизація мають розслаблюючий ефект, знімають спазми та напругу, заспокоюють, покращують настрій, приносять спокій і ясність, справляються з перевтомою, надають знеболювальну дію при головних болях, повертають тілу життєву силу та допомагають заснути.

Та лаванда цвіте лише місяць, а СПА – відпочинок в Карпатах на бальнеологічному курорті Східниця – це карпатський оазис спокою і безпеки цілий рік. Знайдіть час на відпочинок в Карпатах, приїжджайте на курорт Східниця, дбайте про себе і своє здоров’я, доглядайте за своїм тілом. А фахівці СПА-центру «RESPECT» допоможуть вам у цьому!
Бальнеологічний курорт Східниця поєднує в собі водолікування, атмосферний відпочинок у чотиризірковому СПА- готель “Респект Карпати” і релакс у SPA-центрі з ароматом лавандового щастя. Це місце для тих, хто хоче відволіктися від сірих буднів, повністю розслабитися і просто насолодитися моментом у чарівному гірському просторі на висоті 600 метрів над рівнем моря.

СПА- готель “Респект Карпати” на курорті Східниця подарує вам почуття комфорту, затишну атмосферу та допоможе отримати задоволення з відчуттям легкості та гармонії. До ваших послуг розслаблюючі і відновлювальні аромо-масажі, SPA-ванни, різноманітні види терапії, релаксація і омолодження. У нас кожен ритуал краси має особливе ім’я, натхнене Карпатською Швейцарією.

Відпочинок у Східниці пропонує вам не тільки безпеку і спокій, оздоровлення мінеральними водами, здоровий сон і українську гостинність, але й цікаве дозвілля з туристичною, розважальною та культурною програмами. Відпочинок у Східниці – це поєднання інстапрогулянок з насиченням організму гірським киснем і насолода самобутніми карпатськими краєвидами та неповторною кухнею.

Не маючи можливості жити вічно – використовуйте можливість жити із задоволенням і подаруйте собі час на відпочинок в Карпатах.

Ласкаво просимо на відпочинок у Східниці – вершину карпатського блаженства та гарного самопочуття!

СПА- готель “Респект Карпати” – у нас краще!