Забронювати

Масаж: який він і кому потрібен?

Наше тіло – це немов фізико-хімічна лабораторія, де діють свої закони і правила. Воно потребує повсякденної турботи і захисту від стресів, навантажень, хвороб. Ми змушуємо тіло жити насиченим життям, бути спортивним і «легким на підйом», народжувати дітей і ніколи не підводити. Здається це не так багато, але …що ми даємо в замін? Чи дотримуємося ми елементарних речей, які потрібні нашому тілу: сон, чиста вода, збалансоване харчування, фізичні навантаження!? Ото ж бо й воно…

То ж як допомогти нашому організму? Найпростіше – вести здоровий і активний спосіб життя. Та це, як виявляється, непросто. Є інший варіант – курс масажу та відпочинок в Карпатах з басейном.

Масаж – один із найдавніших способів оздоровлення, який застосовували ще у Стародавньому Китаї та Індії. Наприкінці XVIII століття масаж став популярним у Європейських країнах і застосовували його у медицині, а також для фехтувальників та гімнастів. Різні методики масажу дійшли до нашого часу і використовуються нині.

Відпочинок в Карпатах з басейном на курорті Східниця – це чудове поєднання масажу, кліматотерапії і водолікування, які забезпечують тілу релакс і допомагають організму позбавитися від шкідливих речовин, які накопичуються протягом життя.

У СПА- готель «Респект Карпати», що на курорті Східниця, надаються кваліфіковані послуги з різних видів масажу: від класичного до ексклюзивних ритуалів, спрямованих на вирішення естетичних проблем і гармонізацію енергетичних потоків людини.

КЛАСИЧНИЙ МАСАЖ – знімає втому та напруження, покращує кровообіг і збагачує тканини киснем.

ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ – сприяє відтоку лімфи, виводить зайву рідину з організму, ефективно бореться з целюлітом і виводить шлаки та токсини.

АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ МАСАЖ – усуває видимі ознаки целюліту, прискорює роботу кровоносних судин та лімфатичної системи та надає шкірі гладкість і пружність.

АРОМОМАСАЖ – стимулює лімфообіг і циркуляцію крові, знімає напругу і полегшує біль, покращує загальний стан шкіри.

ХОЛІСТИЧНИЙ МАСАЖ – розслаблює тіло, вивільняє емоції та відновлює енергетичний потенціал.

МЕДОВИЙ МАСАЖ – знімає набряки, стимулює кровообіг й обмін речовин, підтягує та очищає шкіру.

ВАКУУМНИЙ МАСАЖ – тонізує організм, усуває застійні явища, позбавляє від токсинів і шлаків.

ОСТЕОПАТИЧНИЙ МАСАЖ – активізує кровообіг, знімає напругу і зменшує стрес, відновлює баланс і фізичну форму.

СТОУН-ТЕРАПІЯ – корисно впливає на нервову систему, допомагає у боротьбі з депресією, зміцнює імунну систему, сприяє омолодженню клітин організму, відновлює пружність та тонус шкіри.

Кожен ранок ми починаємо з турботою про наших Гостей, цінуємо ваше здоров’я, затишок і комфорт, а природа курорту Східниця допомагає нам у наших добрих намірах.
Фахівці СПА – готель «Респект Карпати» на курорті Східниця допоможуть вам подбати про себе, запропонують лише найкращі процедури по догляду за тілом. Поєднайте масаж з плаванням у басейні та оздоровленням мінеральними водами! Тоді відпочинок в Карпатах з басейном у СПА – готель «Респект Карпати» забезпечить вам бадьорий та здоровий організм, а це завжди чудовий настрій на 100%.

СПА – готель «Респект Карпати»: у нас краще!