Забронювати

Pet-friendly готель в Карпатах: до нас можна з домашніми тваринами!

Для багатьох із нас домашні улюбленці – повноцінні члени родини. Вони приносять в наш дім гармонію і щастя, а також здатні позбавити від стресу і почуття самотності. Ми підлаштовуємося під їхній розпорядок дня і режим годування, доглядаємо та, при необхідності, забезпечуємо ліками.

Коли ми плануємо відпустку чи затяжний вікенд, то з усією відповідальністю підходимо до питання: як бути зі своїми з домашніми тваринами?

Якщо ви не хочете залишати свого «друга» на довго, варто віддати перевагу відпочинку в готелі, в правилах якого не має заборони на відпочинок з домашніми тваринами.
Плануючи свій відпочинок в Карпатах ви можете більше не хвилюватися за свого домашнього улюбленця (кішку або собаку). На курорті Східниця у СПА-готель «Респект Карпати» можна гостювати зі своїми підопічними, а саме: собаками малих порід (до 50 см у холці та вагою до 4 кг) та котами. Розміщення гостей з іншими тваринами потрібно узгодити з дирекцією готелю додатково.

Для того, щоб ваш відпочинок в Карпатах з домашнім улюбленцем у Pet-friendly СПА-готель «Респект Карпати» на курорті Східниця у був затишним та комфортним, просимо попередньо ознайомитися з нашими правилами «Проживання з тваринами» 

Вартість розміщення домашнього улюбленця у номері складає – 300 грн/добу. Більш детальну інформацію про відпочинок в Карпатах з домашніми тваринами у Pet-friendly СПА-готель «Респект Карпати» можна дізнатися у нашого адміністратора за телефоном: (067)-440-57-55 .

СПА-готель «Респект Карпати» на курорті Східниця: у нас краще!