Забронювати

Відпочинок в Карпатах для вагітних

Вагітність – найдивовижніший період в житті кожної жінки, який максимально потребує правильного харчування, спокою, підтримки, комфорту і сил. Від цього залежить фізичне і психологічне здоров’я мами і її дитинки. Ми знаємо місце в Карпатах, де підготовка до народження малюка стане ідеальною! Це чудовий відпочинок з басейном у СПА – готель «Респект Карпати» на курорті Східниця.

Оздоровлення і відпочинок у Східниці – це унікальна природа Карпат, чисте гірське повітря насичене хвоєю, wellness-зона з басейном у поєднанні з комфортним проживанням, корисним харчуванням, відновлювальними СПА-процедурами позитивно позначаться на майбутніх пологах.

Передродовий відпочинок в Карпатах у СПА – готелі «Респект Карпати» насамперед зміцнить імунітет і дасть вагітним жінкам відчуття спокою і безпеки у наш непростий час. У СПА – центрі готелю майбутні мами зможуть користуватися бюветом мінеральних вод, де для максимальної зручності представлені джерела: 2С, №5, №6 та №13. Крім усього, майбутні мами отримають широкий спектр послуг, які забезпечать якісний відпочинок з басейном та усе необхідне для збереження здоров’я вагітним жінкам і народження здорового малюка.

  • Ванни з мінеральними водами , які багаті корисними мікроелементами та мінералами: цинком, йодом, фтором, міддю, марганцем, сульфатами, натрієм, калієм, магнієм, залізом та іншими корисними мікроорганізмами.
  • Мінеральні води, які допоможуть вагітним жінкам боротися з авітамінозом, знесиленням, стрибками артеріального тиску та перебоями у роботі шлунку.
  • Відпочинок з басейном і дихальна гімнастика допоможуть не тільки зміцнити здоров’я вагітним жінкам, а й пройти підготовку до пологів.
  • У соляній кімнаті майбутні мами зможуть пройти курс галотерапії, який зміцнить імунітет і буде корисним для органів дихання, нервової та серцево-судинної системи.
  • Майбутні мами зможуть швидко позбутися кисневого голодування, покращити споживання організмом глюкози і збалансувати роботу свого організму завдяки озонотерапії .
  • Відпочинок у Східниці в СПА – готелі «Респект Карпати» дозволить вагітним жінкам, під спостереженням фахівців, отримати якісні фізіотерапевтичні процедури, які, у поєднанні з прийомом мінеральних вод, стимулюватимуть роботу імунної системи та мобілізуватимуть усі захисні сили організму перед народженням дитинки.
  • СПА – процедури , косметологія, масажі і пілінги, манікюр та педикюр наповнять відпочинок в Карпатах релаксом і спокоєм, а ще призупинять процеси зневоднення, покращать якість шкіри, а отже – майбутні мами збережуть свою жіночу красу.
  • Киснева пінка, фреші та вітамінні карпатські чаї поновлять запас сил.

Крім усього, відпочинок у Східниці, у СПА – готелі «Респект Карпати», дає можливість естетичного та інформаційного розвитку. Ми пропонуємо цікаві екскурсії на природні та рукотворні об’єкти культурної спадщини регіону, де можна організувати оригінальні фотосесії на пам’ять про ваше щастя!

СПА – готель «Респект Карпати» – це спокійний та безпечний відпочинок у Карпатах з басейном для вагітних жінок у будь-яку пору.

На відпочинок у Східниці можна добратися власним транспортом, або залізницею до міста Львів (потяги йдуть з усіх кінців країни), Трускавець (потяги з Києва, Харкова і Дніпра) та залізничної станції Стрий (потяги з Києва, Вінниці, Лисичанська, Харкова, Полтави, Дніпра, Запоріжжя, Одеси, Хмельницького, Тернополя, Кривого Рогу, Сум та Чернігова). Ми забезпечимо вам індивідуальний трансфер до курортного СПА – готель «Респект Карпати» з будь-якого зручного місця.

СПА – готелі «Респект Карпати»: у нас краще!