Забронювати

Петра і Павла в Карпатах – 2022

Щороку, 12 липня традиційно відзначається одне з найбільших релігійних свят – День пам’яті святих апостолів Петра і Павла. У народі цей день ще має назви, які відображають суть свята, його призначення і традиції: Петрів день, Ярилин день, День Петрівки, Петри-рибалки, Свято Сонця тощо.

Свято апостолів Петра і Павла почали вперше вшановувати в 324 році з появою перших храмів на їх честь. А з IV століття священики проводять церковні обряди 12 липня (29 червня за старим стилем), бо саме у цей день мощі святих були перенесені до Константинополя. У 2022 році свято Петра і Павла припадає на вівторок. Напередодні свята традиційно завершується низка Купальських свят і Петрів піст, який цього року триватиме з 20 червня по 11 липня, і справжнє літо вступає у свої права.

12 липня – це ще й День Східниці – лікувального бальнеологічного курорту, що розкинувся у смарагдовій долині Карпатах. У цей день відпочинок у Східниці наберає зовсім інших барв: концерти, фестивалі, повітряні кулі. І тут свято Петра і Павла є тривалішим і атмосфернішим ніж в будь-якому місці України. Та якщо Ви хочете поєднати традиційне свято та літній відпочинок в Карпатах з басейном, то вам неодмінно треба зупинитися в СПА готель «Респект Карпати», де серед інший традиційних святкувань: два басейни (вуличний і закритий), сауни, власний бювет мінеральних вод, омолоджуючі та відновлюючі СПА процедури, оздоровлення та лікування, безпека та комфорт. А шеф-кухар ресторану СПА готель «Респект Карпати» готує смачнезні петрівські сирні «мандрики». За легендою, саме сирні пампушки – мандрики були головною їжею апостолів, коли вони подорожували світом.

Однією з головних традицій у свято Петра і Павла є звичай «вартувати сонце», а на світанку прийнято було зустрічати схід небесного світила. Вважають, хто в ніч на Петра-Павла не спатиме – той весь рік буде щасливим і здоровим. Мусимо зізнатися, що схід сонця у Карпатах неймовірний і переконані, що Ваш відпочинок у Східниці у СПА готель «Респект Карпати» на Петра помножить Ваше здоров’я і щастя на увесь рік, бо це буде неповторний літній відпочинок в Карпатах з басейном. 

Як добратися на відпочинок у Східниці на Свято Петра і Павла у 2022 році? Цього року, зважаючи на проблеми з пальним та транспортними обмеженнями, які викликані війною, найкращим варіантом є залізниця. Можна їхати потягом до Трускавця з Києва, Дніпра, Харкова і Полтави через Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Суми і Кам’янське. До Львова потяги курсують з будь якого неокупованого ворогами міста України. Та якщо Ви плануєте на відпочинок в Карпатах з басейном добиратися з Лисичанська, Запоріжжя, Одеси, Кривого Рогу та Чернігова, то краще їхати до станції Стрий, яка знаходиться на 50 км ближче до Східниці ніж Львів. Для Вашої зручності ми можемо забезпечити Вам індивідуальний трансфер від вокзалів Трускавця, Львова і Стрия до СПА – готель «Респект Карпати».

Свято Петра і Павла у Східниці – це атмосферний фестиваль життєрадості, здоров’я, мистецтва і народних традицій. Дні проведені у нас принесуть Вам наснагу і відчуття впевненості, які так потрібні нам у цей трагічний і важкий для усіх нас рік. СПА готель «Респект Карпати» – це чудове місце сили, де можна по справжньому розслабитися і зібратися з думками. А ще – це неповторний і безпечний літній відпочинок в Карпатах з басейном для усієї родини!

У нас краще!