Забронювати
Професійна італійська косметика GERARD’S для вашого ідеального вигляду

Професійна італійська косметика GERARD'S для вашого ідеального вигляду

Італійський бренд GERARD’S добре знайомий всім любителям професійної косметики з індивідуальним підходом. Інноваційні формули розроблені спеціально під різні проблеми. Таким чином завжди можна підібрати догляд і лікування під конкретну ситуацію.

Дослідницький центр і виробництво компанії знаходяться в Італії. Саме там ретельно опрацьовуються та тестуються всі новинки.

Концепція бренду побудована на поєднанні технологій і природи. Професійні серії відрізняються швидким, ефективним і глибоким впливом.

Основні завдання бренду GERARD’S:

  • Розробка ефективних і сучасних формул на натуральній основі;
  • Створення повністю безпечного гіпоалергенного продукту для людей з різними типом шкіри і віком;
  • Створення однаково ефективних рішень для чоловіків і жінок;
  • Розробка ексклюзивних засобів, аналогів яким немає у інших брендів;
  • Постійне розширення лінійки продукції.

В асортимент GERARD’S входить косметика для обличчя і тіла, харчові домішки та декоративна косметика. Креми та олії живлять, тонізують і підтримують водний баланс в клітинах. Також є лікувальні серії для різних проблем зі шкірою і навіть спеціальні лінійки для вагітних.

Баланс між традиціями та інноваціями

GERARD’S – популярна італійська компанія, яка існує вже 50 років. У 1969 році її заснував Жерардо Барбьері, італійський біохімік. Він експериментував з традиціями і рецептами Аюрведи, активними рослинними інгредієнтами і біотипологічними методами.

Суть біотипологіі в тому, щоб розглядати кожен біотип, як єдність фізіологічних, морфологічних і психологічних характеристик людини, обумовлених генетикою і оточуючими факторами. Згідно з ученням, біотип визначає конституцію і психосоматичну індивідуальність людини.

Жерардо Барбьері розглядав чотири психосоматичних типажі, по відповідним стихіям: вода, земля, повітря, вогонь.

Аюрведа ж – одна з найдавніших медичних систем, яка використовується до сих пір. Вона становить собою спосіб життя, що підтримує баланс і гармонію між фізичними, психічними, світоглядними та іншими аспектами.

Жерардо Барбьері поєднав ці традиції і розробив інноваційну лінійку косметичних продуктів. Всі рослинні екстракти видобуваються виключно природним холодним віджиманням, а не хімічними методами. Крім вираженого ефекту така косметика вражає ще й легким, приємним і природним ароматом.

Косметика GERARD’S в світі

Оригінальна і якісна косметика GERARD’S використовується в СПА-центрах більш ніж 25 країн світу. Досвід компанії переймають і інші підприємства та виробники.

Бренд GERARD’S пропонує понад сотню програм по догляду за тілом та обличчям. В асортименті понад 400 найменувань продуктів, які розроблені таким чином, що їх можна поєднувати і чергувати, в залежності від необхідного ефекту.

Комплексний підхід дозволяє отримати дійсно ефективний результат. Спробувати і оцінити його на собі можете під час відпочинку в нашому СПА-готелі «Respect», розташованому в мальовничому куточку Східниці. Саме тут в оточенні Карпат, свіжого повітря, буйної зелені, кришталево чистої води і казкових пейзажів так легко і приємно шукати гармонію з собою та навколишнім світом.