Забронювати

Що лікують озонотерапією?

Озонотерапія – специфічний метод лікування.  Принцип дії терапії простий: насичений киснем організм активізує протизапальні та регенераційні процеси. Процедура має виражений антисептичний, зміцнюючий і знеболюючий ефекти. В процесі процедури стабілізується засвоєння глюкози і гормональний фон.

Озонотерапія використовує різні методи: внутрішньовенні крапельниці, комплексні аутогемотерапії з використанням власної крові пацієнта, озоно-кисневі інсуфляції. Озон вводять підшкірно або внутрішньом’язово. Є навіть озоновані продукти – наприклад, звичайне рослинне масло.

Медичні показання для озонотерапії

Медики використовують озонотерапію в абсолютно різних сферах: від гінекології до неврології. У складі комплексної терапії вона покращує репродуктивну функцію, «розганяє» кров, а за рахунок цього стабілізується цикл і знижується ризик рецидивів. Її широко застосовують для лікування в Східниці захворювань і патологій дихальної, серцево-судинної і нервової системи, опорно-рухового апарату.

Найпоширеніші показання озонотерапії:

  • в гастроентерології: хронічний гастрит, гастродуоденіт, виразки, коліти, хвороба Крона, гепатити різного походження.
  • в ендокринології: переддіабетний стан, цукровий діабет та його ускладнення, гормональні порушення.
  • в пульмонології: пневмонія, бронхіт, туберкульоз, астма.
  • в кардіології: атеросклероз, ішемія, гіпертонія, ендартеріїт, ендо- та міокардит, порушення серцевого ритму.
  • в неврології: порушення периферичної нервової системи, ішемічний інсульт, деякі стадії енцефалопатії.
  • в гінекології: гострі і хронічні захворювання, герпес, післяопераційні ускладнення і реабілітація, кандидоз, уретрит, простатит, анемія у вагітних, порушення або невиношування плоду.
  • в травматології: травми, переломи, артрити, артрози.

Озонотерапія в дерматології і косметології

За допомогою озону лікують і запобігають більшості захворювань шкіри. Це псоріаз, екзема, нейродерміт, лишаї, фурункульоз, вугрі, герпес, кондиломи. Озонотерапія допомагає прибрати рубці, позбутися целюліту і побороти алопецію. Регулярне постачання клітин киснем запобігає передчасному старінню шкіри. Поступово розгладжуються мімічні зморшки і поліпшується колір обличчя.

Косметологи використовують озон для боротьби з розтяжками і жировими відкладеннями. При цьому немає ніяких істотних обмежень і протипоказань. Із загальних рекомендацій хіба що – не курити хоча б кілька годин і не проводити процедуру після щільного обіду або натщесерце. В іншому озонотерапія ніяк істотно не впливає на розпорядок дня і не вимагає специфічної підготовки.

Хочете поєднати оздоровчі процедури з розслаблюючим відпочинком? Тоді ви звернулися точно за адресою, адже в СПА-готелі «Respect» в оточенні мальовничих Карпатських гір ми точно знаємо, що вам потрібно!