Забронювати

Коротко про всі СПА-процедури в SPA-готелі «RESPECT»

Гіппократ стверджував, що від багатьох хвороб рятують ванни, особливо від тих, за яких ніщо інше вже не допомагає. Команда Респект-готелю знає про цілющу силу води. Тому пропонує своїм клієнтам найрізноманітніші комплекси СПА-процедур. Давайте розглянемо, якими процедурами Ви зможете обдарувати себе, якщо зупинитеся в SPA-готелі «RESPECT» в Східниці.

СПА процедури для тіла у SPA-готелі «RESPECT»

СПА процедури для тіла допомагають не лише повернути шкірі гарний вигляд, а ще й покращити роботу внутрішніх органів. У SPA-готелі «RESPECT» є кілька програм з догляду за тілом, спробувати які можуть як гості готелю, так і відвідувачі «з вулиці», яким процедури коштуватимуть трохи дорожче. Основні види СПА процедур для тіла:

Обгортання для тіла

Це своєрідні маски для всього тіла. У нашому готелі є «смачне» шоколадне обгортання, обгортання на основі водоростей та грязьові обгортання.

Пілінги

Ніжна і пружна шкіра доступна і в дорослому віці. Для її отримання достатньо пройти процедуру гарного пілінгу. Гостям SPA-готелю «RESPECT» обов’язково сподобаються пілінги: «Секрет Клеопатри», оливковий пілінг або пілінг з олігоелементами.

Ванни

Різні ванни та тонізуючі душі не тільки повернуть шкірі пружність, а й нормалізують роботу нервової системи. У нас можна прийняти мінеральну ванну, баварську ванну, душ масаж з перозоном і т.д.

Косметичні СПА процедури

Якщо очі – це дзеркало душі, то обличчя – дзеркало нашого способу життя. Недосипання, зловживання солодощами або смаженою їжею, стрес та нестача свіжого повітря є причиною появи зморшок, висипань на шкірі, мішків під очима. Грамотно підібрані СПА процедури допоможуть повернути шкірі здоровий вигляд. Звичайно, підбирати процедуру потрібно в індивідуальному порядку, бажано після консультації з лікарем або косметологом. Ось приклади СПА-процедур у готелі «RESPECT»:

Очищення шкіри обличчя (в нашому СПА центрі є кілька методик, що вирішують цю проблему. Доступне ультразвукове чищення, механічне чищення, комбіноване чищення)

Пілінг (допомагає прибрати ороговілі клітини шкіри, внаслідок чого покращується її мікрорельєф. Можна спробувати гліколієвий пілінг у нашому готелі. Він проводиться за допомогою гліколієвої кислоти, яка є відмінним засобом у боротьбі з віковими змінами шкіри обличчя).

Маски (маски для обличчя допомагають вирішувати різні проблеми шкіри). Відмінний ефект дають глиняні маски, протизапальні маски на основі алоє-вера і живильні йогуртові маски. У SPA-готелі «RESPECT» використовуються маски від відомих італійських і французьких брендів.

Крім перечислених вище процедур, у СПА-центрі готелю можна доглядати за шкірою рук та ніг, зробити гарний манікюр або педикюр. Також, можна насолодитися масажем обличчя та тіла. Є також СПА-програми для чоловіків. Загалом, СПА-процедури у SPA-готелі «RESPECT» сподобаються абсолютно кожному. А правильно підібрати процедуру/програму допоможуть фахівці, які працюють у нашому готелі.