Забронювати

Чому це важливо і де можна гарно виспатися?

Згідно останніх соціологічних опитувань, влітку 2022 року українці найбільше страждають від втоми (64% респондентів) та нестачі повноцінного сну (56% опитаних громадян). Такі реакції організму є природніми для стресу. Та сон є надзвичайно важливим для кожної людини. В ідеалі доросла людина має мати від 7 до 9 годин безперервного сну. Бо коли ми спимо, економиться наша енергія, організм виводить токсичні речовини з нервової системи і самоочищається, а сни очищують нашу свідомість від пережитого за день. Одним словом, достатня кількість сну вкрай потрібна людині для життєдіяльності та здоров’я! Але як можна виспатися, коли у будь-яку мить можуть включитися сирени протиповітряної тривоги і потрібно йти у сховище? Ми пропонуємо хоча б на кілька днів переїхати туди, де можна виспатися, очистити організм від накопичених стресів і, як кажуть, зібратися до купи. Найкращим варіантом у 2022 році – є відпочинок в Карпатах.

Курорт Східниця, за висновками інформаційної агенції РБК, увійшов у ТОП-10 найбезпечніших місць в Україні, оскільки він віддалений та захищений гірським хребтом від найближчих міст – Борислава, Дрогобича, Трускавця і Стебника. На курорті Східниця відсутні будь – які військові та інфраструктурні об’єкти і він розташована за 120 км від Львова в Карпатах. Тому пропонуємо вам знайти свій спокійний сон на курорті Східниця.

У Східниці доступне тимчасове розміщення на будь-який смак – від приватних садиб, де ви зможете не тільки виспатися, але й зробити прогулянки до джерел лікувальних мінеральних вод, до комфортабельних СПА – готелів, де є гарний сервіс і професійні послуги, які допоможуть якісно відновитися.

СПА – готель «Респект Карпати» має ще одну родзинку – тут ви ніколи не почуєте сирен протиповітряної тривоги. СПА – готель «Респект Карпати» розташований на околиці курорту Східниця, біля Національного парку «Сколівські бескиди», тому безпека та здоровий сон без тривог вам гарантовано!

Крім спокою і безпеки, висококваліфікований персонал СПА – готель «Респект Карпати» надає усі послуги СПА – відпочинку: різноманітні масажі, мінеральні ванни, апаратні СПА-процедури, лікувальні, оздоровчі та відновлювальні процедури, які спонукатимуть вас до здорового і міцного сну. А два басейни на території готелю забезпечують якісний відпочинок в Карпатах з басейном у будь – яку погоду.

Курорт Східниця – це місце сили, де ви зможете не тільки виспатися і очистити свою нервову систему від стресів, але й чудово відпочити! У свою чергу СПА – готель «Респект Карпати» це – спокій, комфорт, безпека і затишок. Якщо хтось каже, що зараз не до відпочинку, ми свідомі того, що захищати і відбудовувати свою країну потрібно з холодним розумом і гарячим серцем, а не навпаки!

Відпочинок в Карпатах з басейном на курорті Східниця у СПА – готель «Респект Карпати» забезпечує здоровим сном і усім, що потрібно для відновлення здоров’я, емоційних сил та ефективної розумової концентрації організму. Курорт Східниця – це місце сили та якісний відпочинок в Карпатах з басейном.

СПА – готель «Респект Карпати» – у нас краще!