Забронювати

Де провести заміський відпочинок в Карпатах

КАРПАТИ… Як багато сенсів у цьому слові: це і літня прохолода, і чисте гірське повітря з ароматами гірського різнотрав’я та смерекової хвої, мальовничі панорамні краєвиди, кришталево цілюща джерельна вода, неймовірний ранішній спів пташок, грайливе і комфортне сонце. Ось воно – справжнє щастя.

Відпочинок за містом не має меж і бар’єрів, тут абстрагуєшся від міської метушні, повсякденного ритму життя, від усього зовнішнього світу і стресів, які нас очікують щохвилини. Та в Карпатах ви знайдете гармонію і відчуття спокою та безпеки.

Сімейний відпочинок за містом не обов’язково планувати цілий рік, відкладати кошти, підлаштовуватися під обставини та чекати нагоди. Найкращий сімейний відпочинок – це мандрівка, яка організована спонтанно. І якщо ви мешкаєте у Львові чи Тернополі – нумо на відпочинок у Карпатах. 
Відпочинок у Східниці дарує атмосферу затишку і комфорту, навіює романтичний флер і яскраві емоції. Розслабтеся в СПА-центрі:  сходіть на лікувальний, оздоровчий, омолоджуючий чи гармонізуючий масаж, пірніть у вуличний басейн, зніміть напругу в римській парній чи очистіть організм у фінській сауні, наповніть організм корисними мікроелементами в спелеокімнаті, омолодіться у косметолога та ванні Клеопатри і зціліться мінеральними водами Східниці. А після смачної гастровечері у ресторані СПА-готелю «Респект Карпати» замовте романтичний нічний басейн.

Такий заміський відпочинок в Карпатах дає можливість не тільки знайти спокій, але й влаштувати легкий експромт: вилазку в родинному колі або компанії друзів на «тихе полювання» чи риболовлю в гірській річці, прогулянку на велосипедах чи сходження на гору, екскурсії чи пікнік у Карпатській Швейцарії.

СПА-готель «Респект Карпати» – знаходиться в затишному гірському куточку Східниці, біля національного заповідника «Сколівські бескиди» і застосовує індивідуальний підхід до кожного гостя. Ми пропонуємо вам найрізноманітніші оздоровчі та лікувальні процедури для дорослих і дітей, активності і розваги для маленьких гостей. Наші кваліфіковані працівники допоможуть підібрати вам найефективнішу оздоровчу, лікувальну чи відновлювальну програму, яка включатиме увесь наявний комплекс можливостей від мінеральних вод і СПА та апаратних процедур до ін’єкцій. Це кращий сімейний відпочинок за містом.

Сімейний відпочинок у Східниці приваблює у будь-яку пору року: чи то жарке літо чи сповнена дощами весна, або сніжна зима чи тепла осінь. Відпочинок у Східниці у СПА – готелі «Респект Карпати» не дасть нудьгувати ні дорослим, ні дітям.

Відпочинок в Карпатах з дітьми 

Діти люблять відпочивати не менше ніж дорослі. Тому обираючи заміський відпочинок з басейном у СПА – готелі «Респект Карпати» ви можете не хвилюватися за їхнє дозвілля. Для найменших гостей у нас передбачено ряд додаткових послуг, які будуть корисними та цікавими:

  • У ресторані передбачено спеціальне дитяче меню;
  • У СПА-центрі – спеціальні оздоровчі процедури для дітей;
  • На території відкритий і критий басейн;
  • Дитячий майданчик на свіжому повітрі;
  • Дитяча кімната з іграшками;
  • Кінотеатр з різноманітною фільмотекою;
  • Настільні ігри, велосипеди, самокати;
  • Цікава екскурсійна програма;
  • Майстер-класи, аніматори, послуги няні.

Будьте щасливі в цей момент, дозвольте собі відпочинок за містом в атмосфері безтурботності і комфорту. Приїжджайте за новими враженнями на заміський відпочинок в Карпатах у СПА – готель «Респект Карпати».

У нас краще!