Забронювати

Що таке детокс? Детоксикація організму

Погана екологія, неправильне харчування, переїдання, гормональний дисбаланс та шкідливі звички призводять до того, що в нашому організмі поступово накопичуються шлаки та токсини. Позбутися їх самостійно досить важко, через що погіршується самопочуття, а з віком природня функція очищення організму починає працювати повільніше і впоратися з її наслідками без допомоги фахівців неможливо.

Що таке детокс?

DETOX – це сучасний курс з очищення організму, оздоровлення та омолодження, який складається з комплексу фізіотерапевтичних процедур, фізичних навантажень і дієти. До програми детоксу входять різні СПА-процедури: обгортання, сауна, фіто- та аромотерапія, а також озонотерапія та гідроколонотерапія. За допомогою детоксикації можна позбутися зайвої ваги, покращити стан шкіри та загальне самопочуття. Очищення організму підходить як людям, які відчувають легкі нездужання та ведуть недостатньо здоровий спосіб життя, так і прихильникам здорового харчування та любителям спорту. Крім усього, комплексне очищення організму – це ефективна профілактика захворювань!

Детоксикація у SPA – готелі «Респект» у Східниці

Процедура очищення організму може проводитись і в домашніх умовах. Але детоксикація у Східниці з фахівцями СПА-центру набагато ефективніша. Крім усього, це ще й відпочинок в Карпатах для душі і тіла! Комплексні програми з детоксикації організму, які проводять фахівці SPA-центру готелю «Респект» є багаторезультативними. Вони очищають організм на клітинному рівні, стимулюють обмін речовин, покращують кисневий обмін у тканинах, підтримують тонус шкіри та сприяють омолодженню, покращують засвоєння організмом мікроелементів, зміцнюють імунну систему, насичують організм енергією та стабілізують психоемоційний стан. Розслаблюючі та очищаючі СПА- процедури чергуються з корисними для організму фізичними навантаженнями. А відпочинок в Карпатах сприяє розслабленню та оздоровленню організму.

Методи детокс-програм

В Україні існує безліч програм по очищенню організму, проте не рекомендується використовувати універсальні підходи для детоксикації. Кожен організм дуже індивідуальний і те, що підходить одному не завжди буде корисно іншому. Тому детоксикація організму повинна проходити виключно під наглядом лікаря.

Один із основних методів, який має широкий спектр лікувальних впливів, покращує кровотік в дрібних судинах (капілярах), а також постачає клітини киснем – це озонотерапія. У терапевтичних концентраціях озон має імуномодулюючу, протизапальну, антибактеріальну, противірусну, протигрибкову і знеболювальну дію. Внутрішньовенне введення озону відновлює захисні сили організму, покращує кровообіг та роботу головного мозку, виводять з організму отруйні речовини та важкі метали.
Коли ми зловживаємо жирною, соленою їжею, ведемо нездоровий спосіб життя, маємо шкідливі звички, то наш кишечник засмічується шлаками. У цьому випадку нам допоможе гідроколонотерапія – промивання кишечника мінеральною водою або відваром трав. Процедура не досить приємна, але зовсім безболісна. Крім того має миттєвий ефект – забирає декілька кілограмів, поліпшує травлення та рекомендується як профілактика захворювань.

Залежно від профілю лікування у SPA-центрі готелю «Респект» окрім комплексної діагностики, УЗД та функціональної діагностики по методиці Су Джок в програми по очищенню організму також включені оздоровчі процедури: голкорефлексотерапія, парафінотерапія, лімфотропна терапія, гідро, фіто- та ароматерапія, озонотерапія, гідроколонотерапія, електрофорез; косметичні процедури та різні види масажу: мануальний, лімфодренажний, енергетичний, вакуумно-роликовий, гідромасаж, глибокий масаж тіла; є wellness-зона: басейн, тренажерний зал, римська сауна, фінська парна, спелеокімната, бювет мінеральних вод; сеанси фізичного відновлення та спеціальне дієтичне меню. Багаторічний досвід наших фахівців доводить, що профілактика захворювань через детоксикацію є вкрай важливою особливо у весняний період. Детоксикація в SPА-готелі «Респект» – це корисний відпочинок в Карпатах!

Протипоказання

Не рекомендується проводити Detox людям, які мають захворювання шлунково-кишкового тракту, серцеві та судинні хвороби, цукровий діабет або знижений вміст цукру в крові і хронічні захворювання. В усіх інших випадках детоксикація буде корисною для Вас. А втрачені у процесі очищення мікроелементи та вітаміни заповнить здоровий раціон та свіже гірське повітря Східниці.

Це те, що Вам потрібно цієї весни!

SPA-готель «Респект» – у нас краще…!