Забронювати

Що таке хюґе і чому воно таке популярне?

Що таке хюґе і чому воно таке популярне?

Ми довго шукали потрібне поняття, яке б найкраще відображало цінності у відпочинковому й оздоровчому бізнесі. І нарешті нам вдалося його знайти! Це – хюґе. Поняття, яке дуже популярне на півночі Європи і є частиною самобутності цілих народів.

Але що таке хюґе, чи хюгге, і чи може воно бути карпатським, запитаєте ви?

У норвезькій та данській мовах «hygge» визначає комплекс почуттів: щось приємне, хороше, комфортне, безпечне, дружнє і звичне, яке сприяє благополуччю. Це поняття включає як внутрішній, так і зовнішній стан людини. Як стверджують дослідники, хюґе можна створювати всюди: комфорт і безпеку – в приміщеннях; приємність, задоволення і насолоду – вдома, ресторані, СПА чи мандрах; спокій, дружнє ставлення та розвиток через хобі і творчі заняття – будь-де. В хюґе важливо мати почуття міри, коли отримуєш задоволення. Іншими словами, хюґе – це не «все і відразу», як часто нам хочеться. Хюґе – це в міру, але завжди!

Часто хюґе використовують, щоб описати стан людей, які є щасливими. У Скандинавії навіть такий термін є – hyggelig. Ми хіба що можемо порівняти його з англійським «happyning», але, як бачимо, «hyggelig» суттєво відрізняється. Якщо англомовне «happyning» означає «щастя», то «hyggelig» – це фактично процес творення щастя. Тобто скандинави живуть не для того, щоб у якийсь момент вигукнути «я найщасливіша людина» і за годину знову стати глибоко нещасливою, а для того, щоб стан піднесеності, задоволення, врівноваженості, внутрішньої цілісності, активності, насолоди і комфорту не зникав. Ви відчуваєте різницю?

І ось за статистикою, в десятку найщасливіших країн світу у 2021 році включені відразу 6 північноєвропейських країн: Фінляндія, Ісландія, Данія, Нідерланди, Швеція і Норвегія! Випадковість? Чи, може, це наслідок життя у стилі хюґе? Життя, яке направлене на творення щастя і яке сповнене щастям.

Чи може бути карпатське хюґе? Звичайно! І ми робимо все, щоб, відпочиваючи у СПА-готелі «RESPECT», ви перебували у стані hyggelig.

Наші гості часто кажуть, що у нас вони почуваються наче вдома, бо тут комфортно, безпечно і невимушено. А ще наш невеликий готель з великою територією дає можливість сповна насолодитися відпочинком та гостинністю, отримати задоволення для душі й тіла і надихатися силою природи та карпатським цілющим повітрям. Наша перевага – це велика територія, яка дарує радість особистого простору, невимушеності й безпеки навіть у час пандемії коронавірусної хвороби.

Смачна кухня і привітний персонал змушують відчути гастрономічну насолоду. Ви можете в будь-який момент відвідати ресторан та отримати все, що хочеться: від страв із безлактозного і безглютенового меню до оригінальних смаколиків місцевої кухні.

SPA-процедури розслабляють і відновлюють. Вони є доступними і за ними не потрібно стояти в черзі. Завдяки фахівцям та найрізноманітнішим процедурам ви щоденно відновлюєтесь, отримуєте задоволення, релаксуєте, а лікувальні карпатські води надають вашому тілу легкості й позбавляють від болю.

Екскурсійні програми, чисельні майстер-класи, анімації, жива музика будуть цікавими як для дітей, так і для дорослих. Наш девіз: батьки відпочивають – діти розважаються.
І, нарешті, незаймана природа, яка поєднує високі гори, густі ліси, чисте повітря та мінеральні води… Такої, мабуть, вдома немає, але все це робить Карпати маленьким раєм, здатним вберегти від буденності, щоденних клопотів та хвороб.

Ми робимо усе, щоб ви не тільки відпочивали, релаксували, оздоровлювалися, омолоджувалися і лікувалися. Ми робимо усе, щоб Ви творили своє щастя!

СПА-готель «RESPECT» – ваше карпатське хюґе.