Забронювати

Цікаві факти про рік Тигра 2022

Яскравий та експресивний 2022 рік буде насичений емоціями та подіями. Адже це не просто Тигр, а Водяний Тигр. Саме тому його ще називають блакитним чи чорним. І саме мінлива і проточна вода – його визначальна стихія. А блакитний колір вважається одним із найбільш непостійних, тому краще підготуватися до змін заздалегідь.
Цікаво, що друга стихія 2022 року – Дерево. І для шанувальників східних традицій це плюс, бо вода живить дерево і не дає йому загинути, а дерево виробляє кисень, що насичує воду. Тож рік має бути збалансованим, гармонійним та вдалим.

Довгоочікувані зміни

У 2022 році можна нарешті зважитися на радикальні зміни, для яких тривалий час не вистачало сил чи рішучості. Наприклад, змінити роботу чи навіть радикально змінити сферу діяльності. Можна впевнено освоювати нові навички та просуватися вперед. Те саме стосується переїздів та інших важливих подій в особистому житті. Допитливий тигр любить все нове і не відчуває страху.

Плюс у тому, що вода злегка гасить проблемні риси тигра, на зразок агресії та норовливості. Вона приносить довгоочікуваний спокій. Але не варто забувати, що це не тільки лікувальна вода, а й вируючі хвилі. Так що у своєму потягу до змін варто виявляти обережність, бути уважним, вміти швидко орієнтуватися у різних ситуаціях і тримати руку на пульсі.

Зміни можуть чекати й у особистому житті. Наприклад, новий бурхливий роман, адже тигри велелюбні. А ось проблем зі здоров’ям бути не повинно, якщо ви будете стежити за самопочуттям, дотримуватися активного способу життя і не ризикувати надмірно.

Як відзначати рік Тигра 2022 року?

Рік Тигра можна відзначати вдома або з друзями, але краще уникати великих і галасливих компаній. А все тому, що тигр по своїй природі – одинак, тому в оточенні натовпу він почувається некомфортно. Так що оточуйте себе близькими та добре знайомими людьми.

В одязі краще уникати тваринних, а особливо котячих принтів. Справа в тому, що тигр не любить конкуренції, тому така на перший погляд логічна традиція може зіграти проти вас. Експерти радять вибирати спокійні та нейтральні кольори – пісочний, бежевий, золотистий, теракотовий чи оливковий.

У святкових прикрасах варто уникати кричущих та агресивних кольорів. Тигр віддає перевагу затишку і спокою в будинку. Особливо це стосується червоних, помаранчевих або яскравих кислотних відтінків, які зчитуються досить агресивними. Сміливо додавайте затишок – подушки, пледи, пухнасті ковдри. Все-таки тигр – велика дика кішка, тому йому точно сподобається. Крім того, зверніть увагу на натуральну зелень, особливо живі рослини у вазонах.

При плануванні гуляння приділіть особливу увагу м’ясним стравам, адже тигр – справжній хижак. Абсолютно не важливо, це буде курка, свинина, яловичина, качка або кролик. Зелені салати з запашними травами та мандарини з апельсинами теж будуть доречними.

Що стосується подарунків на рік Тигра 2022, то можна сміливо дарувати гарні та непрактичні речі «для душі». Це не той випадок, де насамперед варто дбати про практичний бік питання. Отже, парфумерія, книги, картини, товари для хобі – все це буде доречним.