Забронювати

Відпочинок у Східниці – осінь 2022

А ви любите осінь? Чим плануєте зайнятися восени? Як хочете провести бабине літо? Чи готові ви до зими? Осінь – 2022 створює більше запитань ніж відповідей на них.
У великих містах досі небезпечно, у квартирі нудно, у парку холодно, просто гуляти вулицями не цікаво. Тому запрошуємо на осінній відпочинок у Східниці, де спокійно, затишно, корисно і комфортно.

Відпочинок в Східниці восени дає можливість оздоровитися чистим карпатським повітрям, лікувальними мінеральними водами, здійснити профілактику хронічних хвороб та зміцнити імунітет. Оздоровлення в Східниці – це цілісний підхід до підтримки організму, використання природних факторів, досягнень медицини для сучасного лікування і реабілітації та виявлення причин захворювань традиційними методами, які має у своєму арсеналі остеопатія.

Осінній відпочинок у Східниці – це справжній куточок Європи в українських горах, де затишну атмосферу, повноцінний релакс і українську гостинність забезпечує СПА – готель «Респект Карпати». Крім мінеральних вод, які є в бюветі SPA центру «RESPECT» тут пропонують оздоровлення у соляній кімнаті, яка містить мікрочастинки солотвинської солі, допомагає віднайти спокій, розслабитися, наситити і збагатити організм корисними речовинами. Також у СПА – центрі «RESPECT» практикують озокеритотерапію, ультразвук, електрофорез, інгаляційну терапію, магнітотерапію, лазеротерапію, високотонову терапія, озонотерапію, пресотерапію, сухі вуглекислі ванни і різні техніки масажу.

Є остеопатія, яка дозволяє виявити причини хвороби і нетрадиційна медицина – голкотерапія, су-джок терапія, мануальна терапія, які допомагають відновити життєвий баланс, усунути застій енергетичних потоків, нормалізувати тонус м’язів. А ще це чудова профілактика для організму!

До речі, остеопатія у Східниці представлена лише у СПА – готель «Респект Карпати». Це, можливо, найкращий спосіб завчасно дізнатися про проблем в організмі і, допоки вони не почали завдавати нам клопотів, завчасно їх усунути. А лікар – остеопат Ярослав Гера, з 20 літнім міжнародним стажем, допоможе вам виявити накопичені проблеми в організмі і уникнути неприємних несподіванок восени, коли почнуть даватися в знаки хронічні хвороби.

Тому профілактика і оздоровлення восени – це чудова можливість зберегти молодість і зберегти здоров’я, подужати хронічні хвороби, які, як правило, загострюються в переддень зими.

Ресторан готелю «RESPECT» для тих, хто цінує якість. У меню A La Carte страви зі класичної європейської та національної української кухні, комплексне харчування та дієтичне безлактозне меню, приготовані виключно з органічних та екологічно чистих продуктів українських Карпат. А ще унікальні страви карпатської етнокухні, які включають самобутню їжу лемків і бойків. Тому ваш осінній відпочинок в Східниці у СПА – готель «Респект Карпати» доповниться неповторним і атмосферним гастротуром карпатської етнокухні!

Та якщо ви за активний відпочинок, то родзинкою осені в Східниці стане вело-пішохідний туристичний маршрут «ВелоБескиди», який веде на два Карпатські «вершки» – Цюхів Верх та Бобовище. А ще біля Східниці з’явилася зменшена копія Ейфелевої вежі, висота якої разом з горою становить 946 метрів. Такої споруди в Карпатах більше не має ніде. З оглядової вежі одночасно можна побачити гори, ріки і міста регіону. Краєвиди – вражаючі те, що треба для Insta Stories.

А якщо раптом сумно-сумно чи погано-погано, можна знайти темний куточок, сісти там, пожурити і поплакати. Можна з’їсти цілу шоколадку, або пів торта, але краще приїжджайте на осінній відпочинок в Східниці! Це зміна обстановки, спокій, приємні емоції, атмосферний відпочинок, цікаве дозвілля, профілактика, оздоровлення, остеопатія, можливість подолати хронічні хвороби, екскурсії, мандрівки і смачний гастротур за одну подорож в Карпати!

СПА – готель «Респект Карпати» – у нас краще!