Забронювати

Який готель вибрати для відпочинку з дітьми?

Вибрати готель для відпочинку складно, а для відпочинку з дітьми – удвічі складніше. Потрібно враховувати багато дрібниць, на які дорослі могли б навіть не звернути увагу. Тому щоб вам було простіше, ми склали основні рекомендації.

  • Розташування. З’ясуйте, як далеко знаходиться готель від вокзалу чи аеропорту, куди ви прибуваєте. Дитина і так втомиться під час поїздки, а потім ще потрібно дістатися до місця. Іноді раціональніше відразу замовити трансфер, якщо ви подорожуєте без машини.

  • Інфраструктура. Дуже важливо, що знаходиться навколо готелю. Чи є магазини і аптеки, чи знайдуться ресторани з дитячим меню, як далеко найближча дорога і пам’ятки, чи є поблизу галасливі туристичні вулиці, клуби або торгові центри.

  • Природа. Якщо ви вибираєте готель на природі, вивчіть безпеку середовища навколо. Чи огороджена територія, чи немає небезпечних моментів, крутих обривів або різких спусків.

  • Харчування. Дитяче харчування – одна з найскладніших проблем у відпустці. На щастя, сучасні готелі все частіше пропонують окреме меню для дітей. Але варто заздалегідь дізнатися про його наявність і ознайомитися зі змістом. Важливо, щоб пропоновані страви підходили під раціон вашої дитини, з урахуванням її вподобань, потреб і протипоказань. Якщо дитячого меню немає, часто його може компенсувати дієтичне меню. А ще радимо уточнити, чи можна замовити розробку індивідуального раціону. Мабуть, це один з ключових пунктів. Незалежно від того, де ви відпочиваєте, місцеві колоритні заклади з регіональною кухнею зазвичай не підходять маленьким гостям.

  • Допомога батькам. Чи є в готелі няня, аніматори або дитяча кімната, де можна на певний час залишити дитину під наглядом. Навіть якщо ви плануєте проводити з сім’єю кожну хвилину, наявність такої опції може виявитися дуже корисною.

  • Дитячі розваги. Майданчики, окремі басейни, клуби, дитячі кінотеатри і дискотеки, різні заходи – список залежить від віку вашої дитини. Обов’язково переконайтеся, що всі розваги в готелі безпечні. Наприклад, майданчик не знаходиться під палючим сонцем.

  • Додаткові послуги. Тут все знову залежить від віку дитини. Деякі готелі надають на прокат коляски, дитячі столики, стерилізатори та інші необхідні дрібниці. Все це особливо важливо при подорожі з малюками, яким потрібно набагато більше всього.

  • Територія готелю. Добре, якщо на території є тінисті відокремлені місця для відпочинку. А всі дитячі майданчики і атракціони зручно проглядаються від місця відпочинку батьків. Обов’язково повинен бути медпункт.

Відпочинок з дітьми в Східниці

Якщо ви плануєте сімейну подорож до Східниці, у нас є, що вам запропонувати! Діти – наші найдорожчі гості, і для них в СПА-готелі «RESPECT» діє цілий спектр додаткових пропозицій.

Діти до 6 років безкоштовно живуть в номері з батьками. У разі необхідності ви завжди можете замовити дитяче ліжко. Також у вашому розпорядженні дитяче меню в ресторані, спеціальні оздоровчі програми в СПА-центрі, майданчик на цілющому свіжому повітрі і дитяча кімната з іграшками і телевізором.