Забронювати

Івана Купала в Карпатах – 2022

Хто не любить розважатися у літню ніч на Івана Купала? Це ж чудове молодіжне свято, яке має давню історію, традиції і забобони. Та Івана Купала в Карпатах, це зовсім інші відчуття! Гори надають святу нефмовірної атмосферності, загадковості та неповторності. Не пропустіть знайти своє щастя у літню ніч з 6 на 7 липня 2022 року!

Що можна на Івана Купала?

Найперше можна знайти квітку папороті, яка відкриває у людини чудодійну силу – здатність розуміти мову птахів і звірів; а дівчата можуть дізнатися ім’я свого нареченого. Та відпочинок у Східниці у СПА – готель «Респект Карпати» відкривають сучасні можливості. Тут ви можете провести не одну чудову ніч та день. Але всі вони будуть неповторними 🙂

Колектив у СПА – готель «Респект Карпати» традиційно організовує свято Івана Купала за народними звичаями і забезпечує своїм гостям чудовий відпочинок в Карпатах з басейном у будь-яку погоду. Територія готелю розміщена в безпечному місці біля національного парку «Сколівські бескиди». У нас функціонують вуличний відкритий басейн і закритий басейн у SPA центр. Крім цього, у випадку коли ви не знайдете чарівної папороті в гірському лісі в купальську ніч, працівники SPA центру запропонують Вам різноманітні процедури омолодження, детоксикації, відновлення, схуднення та оздоровлення організму, що гарантуватиме вам ідеальний релакс і красу. Це, звичайно, не здатність розуміти мову птахів, але ваш орел чи пташка вас точно зрозуміють:)

Як добратися на відпочинок у Східниці у СПА – готель «Респект Карпати»?

Війна в Україні внесла значні корективи у наше життя. Сьогодні літаки не літають, пальне в обмеженій кількості і дороге, а потяги ходять за незвичним графіком. Проте, бажання знайти силу, здоров’я, наснагу і кохання – не зупинити! І ми обираємо цього літа відпочинок в Карпатах з басейном! Тому плануємо свою логістику на відпочинок у Східниці:

  • власним автотранспортом можна доїхати до курорту Східниця з

будь-якого не окупованого міста України.

  • потягом на відпочинок в Карпатах з басейном можна доїхати до станції Львів з будь-якого неокупованого міста України. До Трускавця курсують потяги з Києва, Дніпра, Харкова і Полтави через Тернопіль, Хмельницький, Вінницю, Суми і Кам’янське. Проте, якщо Ви мешкаєте у містах: Лисичанськ, Запоріжжя, Одеса, Кривий Ріг та Чернігів, то вам зручніше їхати до станції Стрий, яка знаходиться за 50 км. від Східниці. Для вашої зручності ми можемо забезпечити вам індивідуальний трансфер від вокзалів Трускавця, Львова і Стрия на відпочинок в Карпатах з басейном до СПА – готель «Респект Карпати».

І пам’ятайте, щоб Купальська ніч-2022 принесла вам бажане – потрібно зробити перший крок. І цим кроком може бути безпечний, атмосферний і неповторний літній відпочинок на курорті Східниця.

СПА – готель «Респект Карпати»: у нас краще!