Забронювати

Краса вечірньої Східниці

Коли вечір охоплює курорт Східниця світлом сонця, що заходить – на серці стає особливо затишно та романтично. Коли сонце ховається за гірські вершини – бальнеологічний курорт спалахує пурпуровим осяянням … і тут щастя розливається венами. Кожна мить східницького хюґе назавжди залишає відбиток у серці.

Східниця – бальнеологічний курорт національного значення ім. Омеляна Стоцького – прекрасний у будь-яку пору. Цей український Баден-Баден чи карпатські Карлові Вари значно ближче за відстанню, але суттєво економніше для гаманця. Східниця вдало поєднує в собі оздоровлення цілющими мінеральними водами, природними ресурсами та гірським кліматом, настояним на хвої смерекових лісів і соснових борів, надихає мальовничими пейзажами та цікавим дозвіллям, дивує екзотикою етнокухні і українською гостинністю, яку пропонують місцеві чотирьохзіркові готелі.

СПА – готель «Респект Карпати» – місце, в яке закохуєшся з першого погляду, бо тут охоплює справжнє відчуття хюжності! Відпочинковий комплекс розташований біля національного парку «Сколівські бескиди» посеред Карпатських гір. Тут сонце заходить по-особливому … для того, щоб знову зійти… У СПА – готель «Респект Карпати», що на курорті Східниця – є все, щоб отримати насолоду для себе і користь для свого здоров’я. При оксамитовому заході сонця і чарівному зорепаді краса відпочинкового комплексу додає свіжих емоцій: сп’яніння, захоплення, подив, щастя і радість.

Ще однією особливістю Східниці є її розташування в безпосередній близькості до унікальної середньовічної фортеці «Тустань». До речі, середньовічний кам’яний град, який існував на Урицьких скелях з IX по XVI століття, був своєрідною митницею між Карпатами, Галичиною та країнами Заходу і з’єднував Соляний і Шовковий торгові шляхи. Цей шлях можна побачити з новозбудованої оглядової вежі на горі Цюхів Верх, що лише за 6 км від СПА – готель «Респект Карпати».

На околицях Східниці також є природні водоспади, віковічні ліси, ріки і потічки, скелі та гірські вершини. Це той Карпатський Едем, де мріє побувати кожен! І тут як ніколи хочеться згадати слова Ліни Костенко: «Вечірнє сонце, дякую за день! Вечірнє сонце, дякую за втому. За тих лісів просвітлений Едем і за волошку в житі золотому…»

Що ж, як кажуть – краще один раз побачити, ніж сто разів почути! Чекаємо вас на відпочинок у Східниці!

СПА – готель «Респект Карпати» – у нас краще.