Забронювати

Подаруй враження!

Подаруй враження!

Думаєте, чим можна здивувати рідних і близьких?

Подаруйте їм враження – це один з найкращих подарунків. І щоб ці враження залишилися в пам’яті надовго, вони повинні бути яскравими.

СПА-готель «RESPECT» володіє таємним рецептом найкращого подарунку – «Подарунковий сертифікат» для будь-якої нагоди: до Свята весни (День 8 Березня), до дня Закоханих, до дня Народження.

Ми пропонуємо два варіанти сертифікатів – на певну суму або на обрані послуги готелю, СПА-центру , ресторану, фіто бару.

Умови:

  • Замовити і придбати сертифікат можна на нашому сайті чи за телефоном +38 (067) 440 5755 +38 (095) 763 1022, і ми допоможемо підібрати найкращий варіант.
  • Оплату можна здійснити переказом коштів на наш банківський рахунок в зручний для Вас спосіб (через інтернет-банкінг, платіжний термінал, банківську касу або безготівковий перерахунок).
  • Отримати сертифікат можна після 100% оплати, Новою Поштою або Укрпоштою (доставка за додаткову оплату). Також можна безпосередньо у нас на рецепції оформити, оплатити та отримати.

Сертифікат можна використовувати тільки один раз. Термін дії 6 місяців.

Подарувавши Сертифікат, Ви зможете бути впевнені на 100%, що цей подарунок вражень залишить незабутній слід і безліч позитивних емоцій в пам’яті близьких вам людей.