Забронювати

Як цікаво провести осінь в Карпатах

Відпочинок в Карпатах дарує масу вражень і позитивних емоцій, незалежно від сезону. Тут і розкішні краєвиди, і цілюще повітря, і пізнавальні екскурсії, і божевільний адреналін від екстремальних розваг. І осінь в Карпатах не стане винятком. Щоб вам точно не довелося нудьгувати під час відпочинку в SPA-готелі «RESPECT», пропонуємо кілька ідей для дозвілля.

  1. Осінні походи. Листя навколо переливається всіма відтінками золотого і червоного. В горах це виглядає особливо натхненно і неповторно. Можна взяти організовану екскурсію, піднятися на вершину по одному з перевірених маршрутів або просто побродити стежками та околицями. У будь-якому випадку незабутнє дозвілля гарантоване.

  2. Велоподорожі. Восени ще досить тепло, щоб відправитися в захоплюючу пригоду на велосипеді. Тільки подбайте про зручний одяг і взуття – і ніякі перепони будуть вам не страшні. Багатьох лякає думка про круті підйоми і різкі спуски, але насправді з сучасними гірськими велосипедами впорається навіть новачок без підготовки. Тим більше, для цього теж існують ретельно сплановані маршрути різної складності і тривалості. Серед цих маршрутів є навіть кілька міжнародних – в основному в Закарпатті.

  3. Політ на параплані. Захоплююча пригода, яке подарує масу нових емоцій. А краєвиди, які відкриваються зверху з висоти, неможливо забути. У Карпатах дуже багато місць, де можна політати на параплані – Рахів, Славське, Боржава та інші. Це абсолютно безпечно, тож можна не боятися, що щось піде не так. Тим більше, спочатку інструктори обов’язково проводять повний інструктаж.

  4. Рибалка. За останні роки в Карпатах стало дуже багато рибних господарств, і офіційно порибалити там можна і влітку, і восени. Особливо хороша місцева форель. А потім можете відразу на місці приготувати її на ароматних дровах. Крім форелі в Карпатах водиться окунь, харіус, щука, піскар, головень, марена та інші види. Врахуйте, що на заповідних територіях рибалка заборонена. Наприклад, на Синевирі.

  5. Гастрономічний туризм. Карпати – це не тільки природа і пам’ятки, а й дивовижна місцева кухня. Особливо рекомендуємо відвідати локальні сироварні і виноробні. Тут створюють по-справжньому унікальні види, розкажуть про цікаві тонкощі процесу, проведуть повноцінну екскурсію по всьому господарству і запропонують дегустацію.

  6. Збір грибів. Сезон ягід восени добігає кінця, а ось для грибників починається найкраща пора. Під листям і між деревами ховаються знамениті білі гриби. А ще – опеньки, лисички, сироїжки, грузді, підберезники і багато інших видів. Якщо ви не розбираєтеся в них – це не проблема. Можна відправитися на «тихе полювання» з досвідченим інструктором, який наочно познайомить з представниками грибного царства і розповість, на що звертати увагу.

  7. Верхова їзда. Прогулянки верхи – ще одна позасезонна розвага. Це дивовижний досвід спілкування з такими ж дивовижними тваринами. А ще – повноцінна оглядова екскурсія околицями, протягом якої не потрібно буде долати складності маршруту своїми ногами. Крім того, Карпати славляться своїми унікальними породами коней. Вони дуже витривалі, сильні і звикли долати найскладніші маршрути. Це невисокі, сильні і в той же час дуже доброзичливі коні.