Забронювати

Як вберегти здоров’я без ліків?

Кожен з нас хоче завжди бути здоровим, красивим, сильним і молодим. Та час іде, тіло старіє, а думки заповнюють роздуми про життя. Проте ми з усіх сил намагаємося вберегти здоров’я – хтось займається спортом, хтось йогою, медитує чи робить зарядку і веде активний спосіб життя. Але в скрутну хвилину всі ми йдемо до лікаря, а потім в аптеку за ліками… І тоді, як кажуть в народі: «Одне лікуємо – інше калічимо».

Як вберегти здоров’я без ліків? Однозначної відповіді на це запитання не існує. Та є методи і техніки, які зменшують залежність від медикаментів. І серед іншого це – остеопатія. Кожен, хто піклується про своє здоров’я, чув про остеопатію і її цілющі властивості. Та найважливіше в остеопатії – це кваліфікація фахівця, який надає послуги та віра пацієнта у силу остеопатії.

У СПА – готель «Респект Карпати» на курорті Східниця є фахівець, який надає якісні послуги остеопатії. Ярослав Гера – спеціаліст з 20 річним досвідом, який провів тисячі сеансів у Польщі, Україні та Росії. Для нього остеопатія – це життя і він володіє десятками технік, які допоможуть вам виявити порушення між органами та частинами тіла, що часто і є причиною більшості захворювань. Адже остеопатія не лікує наслідки, вона виявляє причини недуги. І це основна різниця між нею і симптоматичною медициною, коли спеціалісти – лікарі починають втручатися, коли нам уже зле.

Остеопат СПА – центру готелю «Респект Карпати» на курорті Східниця здійснює функціональну діагностику в ході якої він може:

  • визначити стан 12 енергетичних каналів тіла людини;
  • виявити на самому ранньому етапі захворювання в органах і системах, виявити порушення біоенергетики 60 найважливіших точок людини і способи усунення цих порушень;
  • визначити тип ураження частин організму для здійснення ефективної корекції;
  • виявити основні причини наявного захворювання і запропонувати найефективніші методи лікування;
  • відстежити хід відновлення організму та оцінити ефективність лікування;
  • визначити форму порушень психотипу людини і можливості відновлення;
  • дати рекомендації по харчування з огляду на групу вашої крові.

У залежності від виявлених під час функціональної діагностики рецидивів, Ярослав Гера запропонує відновлювальну програму з остеопатії, рідкісні техніки масажу, голкотерапію, в т.ч. Су-Джок.

Функціональна діагностика в СПА – готель «Респект Карпати» на курорті Східниця – це 30 хвилин спілкування з висококваліфікованим спеціалістом, яка дасть вам можливість виявити поки непомітні проблеми в організмі, вчасно відкоригувати збій роботи органів та систем і вберегти здоров’я без ліків. Остеопатія – це порятунок, коли симптоматична терапія безсила. Це те, про що ми мріємо, коли вимушені бігти до лікаря у найбільш невдалий момент, а потім в аптеку за медикаментами.

Остеопатія дає нам шанс вберегти здоров’я без ліків.

СПА – готель «Респект Карпати» на курорті Східниця – у нас краще!